Yenilik Tutkusu izle 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)

9

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Yenilik Tutkusu izle 2018

Hızlı tüketimin sürekli olarak arttığı şu dönemlerde insanlarda birbirlerini hızlı biçimde harcamaya başlamışlardır. Hızlı sevip, hızlı bıkmaktadırlar. Bunu en iyi biçimde yansıtmak isteyen “Yenilik tutkusu” adlı film tamda ilişkileri en iyi biçimde anlatan yapısıyla bir harika duruyor. 2018 filmlerinin içinde HD olarak izleyebilirsiniz.

Yenilik Tutkusu izle

Sanal ortam dediğimiz nette arkadaş bulmak oldukça kolaylaşmıştır. Sevgili bulmak ve onunla buluşmak oldukça basittir. ABD’nin Los Angeles eyaletinde eczacılık yapan Martin ve Terapist Gabi ile uzun süredir internetten konuşmaktadır. Artık buluşma zamanı gelmiştir. İkili çok iyi arkadaşlık yapmaya başlamışlardır. Fakat her şeyi bir anda tükettikleri için çabucak sıkılmışlardır birbirlerinden. İlişkiyi canlı tutmak içinse farklı hazlar denemeye başlamışlardır. Yenilik Tutkusu izlerken göreceğiniz ilişki oldukça sıcaktır.

Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, Erotik Filmler, Romantik Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: Tayvan | 2017

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Drake Doremus

Oyuncular: Nicholas Hoult , Laia Costa , Danny Huston , Courtney Eaton , Matthew Gray Gubler , Pom Klementieff , David Selby , Amanda Serra , Jessica Henwick , Albert Hammond Jr. , Lianna Swearingen , Elsa Cocquerel , Daniel Zovatto , Eric Edelstein , Kai Lennox , Esther Perel , Jensen LeFlore , Tom Stokes , Eva Ceja , Emily Ruhl , Maya Stojan , Jamil Walker Smith , Nansia Movidi , Ilana Turner , Jodie Turner-Smith , Andrew Lees , Laura Patalano , Chloe Tinou , Luke Baybak , Matt Marquez , Lupe Carranza , Thomas , Veya Valentino , Rene Cadet , Amber Martinez ve Josh Thrower

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?