Yeni Yıl Soygunu 2 izle Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 4,67 out of 5)

3

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Yeni Yıl Soygunu 2

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Yeni Yıl Soygunu 2 izle Türkçe Dublaj

Soygun yapmak isteyen insanlar için gizlilik çok önemlidir. Bunun içinse kıyafet ve tip değişikliğine giderler. Bu sayede kendilerinin bir soyguncu olduklarını anlamamalarını sağlarlar. Yeni Yıl Soygunu 2 filminin ilki 13 yıl önce çekildi ve oldukça çok beğenildi. Şimdi ise serinin ikinci filmi geliyor. Cüce Marcus ve Willie birlikte yeni bir soygun planlayacaklardır.

Yeni Yıl Soygunu 2 izle

Noel baba kıyafeti giyerek kendini kamufle eden Willie ce Cüce Marcus yeni bir soygun hazırlığındadır. Bu kıyafet sayesinde istedikleri eve rahatça girebilmektedir. bir adamın evini göze kestirirler. Eve noel hakkında bir şeyler anlatmak için giren ikili sert bir kayaya çarparlar. Girdikleri bu evde kimin soyguncu kimin madur olduğunu bir türlü anlamazlar. Komedi filmi izlemenin en iyi yollarından birini sizlere sunan harika bir film geliyor. Yeni Yıl Soygunu 2 filmi eğlencenin doruk noktası olacaktır.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD | 2017

IMDB Puanı: 5.7

Yönetmen: Mark Waters

Oyuncular: Billy Bob Thornton , Kathy Bates , Tony Cox , Christina Hendricks , Brett Kelly , Ryan Hansen , Jenny Zigrino , Jeff Skowron , Cristina Rosato , Mike Starr , Octavia Spencer , Ranee Lee , Selah Victor , Lombardo Boyar , Dean Hagopian , Marc-André Boulanger , Sean Devine , Maria Herrera , Christopher Tyson , Tyrone Benskin , Bineyam Girma , Valérie Wiseman , Arthur Holden , David Correa , Violet Reid , Ethan Caminsky , Daniela De Gregorio , Piper Davies , Noah Tran , Kyle Switzer , Huntington Daly , Clarrel Pope , Jason Brillantes , Linda Nourse , Frank Fiola , Jason Cavalier , Vlad Stokanic , Richard Anderson , Dany Wiseman , Nora Allison , Charlotte Birdgenaw , Atouel Chertkoft , Gabriel Dodin , Simon Julien , Alexandre Mikaelian , Adora Nina Okeke-Marchand , Joséphine van Dongen , Zéphyr Bielinski , Mako Capuano , Kim Colsell , Olivier Garberi , Ciara Garcia L'Éclair , Leanne Montplaisir , Chloé Sheperd , Layth Winter , Alyssia Roy Bilodeau , Lou Chalifoux-Chabot , Loujayn Dahoui , Willa Jones , Kiara Webwe Lemieux , Tobias Grether Murray , Diana Tovar , Jonathan Zitouni , Alexandre Bélanger , Donald Charest , Mark Falvo , Sienna Feghouli , Raphael Ferland , Kevin Fyfe , Josh Harp , Philippe Hartmann , Habree Larratt , Christine Mao , Galia Oliel-Sabbag , Emilie Paquet , Heather Sanderson , Terry F. Smith ve Nathaly Thibault

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?