Yarını Yok izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)

14

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Yarını Yok

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Yarını Yok izle 2017

Bir kiralık katil olsanız ve aldığınız bir işte ölseniz. Aradan bir süre sonra bir sistemle sizi yeniden diriltip son bir iş yapmanızı isteseler ne olurdu acaba? Ya işi yapacaksınız yada yeniden ölmeyi tercih edeceksiniz. Yarını Yok izlerken dediğimiz gibi bir olayı yaşayan birinin son 24 saatini izleyeceğiz.

Yarını Yok izle

Öldürülmesi zor birini ortadan kaldırmak istiyorsanız bulacağınız isim Travis Conrad’tır. Bu adam aldığı her işi tam anlamıyla temiz olarak halletmektedir. Travis Conrad, son aldığı işte nedensiz bir şekilde ölmüştür. Öldüğünü düşündüğü anda gözlerini yeniden açmıştır. Onunla çalışmak isteyen bir takım insanlar esrarengiz bir şekilde onu yeniden hayata döndürmüşlerdir. Kalktığında ise kolunda bir sayaç vardır. Bu sayaca göre son 24 saati vardır ve yeniden ölecektir. Bu 24 saat içinde bir iş verilir ve tamamlaması istenir. Bu 24 saatin içine hem işi hemde onu tutan adamları temizlemek için kullanacaktır. Aksiyon filmlerinin en iyileri yine sizlerle.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Yakında Gelecek Filmler

Yapım: 2017 | ABD ve Çin

IMDB Puanı: 5.9

Yönetmen: Brian Smrz

Oyuncular: Paul Anderson , Ethan Hawke , Rutger Hauer , Nathalie Boltt , Liam Cunningham , Tanya van Graan , Qing Xu , Hakeem Kae-Kazim , Jenna Upton , Aidan Whytock , Tyrone Keogh , Jeremy Yong , Susan Ling Young , Richard Lothian , Bjorn Steinbach , Brendan Murray , Andrew Morgado , Jason Maydew , Gary Glushon , Alex Anlos , Shane John Kruger , Tuks Tad Lungu , Owen de Wet ve Jeremeo Le Cordeur

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Yarını Yok izle 2017” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. intkamm - 2 sene önce demiş ki:

    FİLM NE ZAMAN GELİYO