Wish Upon izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

1

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Wish Upon izle 2017

Alaaddin’in sihirli lambasını bilirsiniz. Ondan bir dilek hakkınız olur ve o dileği yerine getirir. Bunun karşılığında da lambayı bulan kişinin bir bedel ödemesi gerekmez. Fakat her şey bu şekilde işlemez. Dünyada yapılan iyiliklerin ve uğraşların elbet bir karşılığı olur. Wish Upon filmi de böylesi bir konuyu ele alıyor.

Wish Upon izle

Genç ve güzel bir kız hayaller kurmakta ve bu hayalleri gerçekleştirmek içinse hiç uğraşmamaktadır. Sihirli bir kutu bulur. Bu kutuyu açar ve yedi dilek hakkına sahip olur. Dileklerini gerçekleştirmesi harikadır. Fakat bu dilek haklarının bir karşılığının olduğunu öğrenmesi çok uzun sürmez. Korkunç bir olayın tam ortasında kala kalır. Wish Upon izlerken korkuyu ta derinliklerinizde hissedeceksiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: ABD - 2017

IMDB Puanı: 4.9

Yönetmen: John R. Leonetti

Oyuncular: Joey King , Ryan Phillippe , Ki Hong Lee , Mitchell Slaggert , Shannon Purser , Sydney Park , Elisabeth Röhm , Josephine Langford , Alexander Nunez , Daniela Barbosa , Kevin Hanchard , Sherilyn Fenn , Raegan Revord , Alice Lee , Victor Sutton , Albert Chung , Michelle Alexander , Natalie Prinzen-Klages , Nora Prinzen-Klages , Monique Soleil Stinchcombe , Danielle Pollari , Rosalina Lee , Ryan Taerk , Jennifer Hardy CK , Grace Faria , Matt Haffner , Sean Jones ve Jerry O'Connell

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?