White Girl, Sıcak Yaz izle Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 4,60 out of 5)

11

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
White Girl, Sıcak Yaz izle Türkçe Dublaj

İnsanlar istedikten sonra olmak istediği şeye dönüşebilirler. Bunun için istemek başlangıç için yeterlidir. Bir çok genç görmedikleri, yapamadıkları ve çekindikleri bir çok şeyi üniversitede yapma imkanı bulmaktadırlar. Amerika’da üniversite okumak bunlardan biridir. Ulaşmak istedikleri her şeyi kolaylık bulabilmektedirler. Başka bir yerde karşılaşamayacağı farklı tarzda insanları burada tanıma imkanı da bulmaktadırlar. Arkadaşların hep iyi oldukları söylenemez. Sıcak yaz izlerken göreceğiniz arkadaşlıklar kötü tarzda arkadaşlıklar.

Sıcak Yaz izle

Daha önce kalabalık arkadaş ortamlarında hiç bulunmamış genç bir kız üniversiteye başlar. Herkesin anlattığı gibi burada bir çok arkadaş edinecek ve hayatını yaşamayı düşünmektedir. Tahmin etmediği tek şeyse uyuşturucuya alışmasıdır. Yeni tanıştığı erkek arkadaşıyla beraber uyuşturucu partileri vermekte ve sürekli daha fazlasını istemektedir. Bir gün uyuşturucu bulamaz ve uyuşturucu için insanlarla birlikte olmaya başlar. Daha sonra ise bu alışkanlık olarak kalır. “White Girl” filminde bir çok erotik sahne bulunmaktadır. Sıcak Yaz filmi aile ortamında izlenmesi uygun değildir. Erotik filmlerin içinde izleyebilirsiniz.

Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, Erotik Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD | 2018

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Elizabeth Wood

Oyuncular: Morgan Saylor , Brian Marc , Justin Bartha , Chris Noth , Adrian Martinez , India Menuez , Anthony Ramos , Ralph Rodriguez , Annabelle Dexter-Jones , Eden Marryshow , Charles Baboza , Graig Guggenheim , Brandon Burke , Jermel Howard , Anthony Quarles , Pete Klein , Kyanna Simone Simpson , Nancy Eng , Duane Littles , Tamika Sonja Lawrence , Danielle Thomas , Celia Au , Byrne Davis Jr. , Pete Klein , Grim Reaper Q. , Schnider Simeon , Ralph Bracco , Frisco Cosme , Brittani Cox , Charles DelGatto , Joy Flowers , Michael Simon Hall , Frank Holley , Robert House , Deovana Lauderdale , Talya Sky Plush , Damian Tirado , Stefano Villabona ve Darren Whitfield

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“White Girl, Sıcak Yaz izle Türkçe Dublaj” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. cem.kt - 2 sene önce demiş ki:

    muhteşem bi film

  2. volki3514 - 2 sene önce demiş ki:

    Rica etsem film konularını kısa yazarmısın tşk….ederim