Vis a vis 1.Sezon Türkçe Dublaj izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 5,00 out of 5)

19

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Vis a vis 1.Sezon Türkçe Dublaj izle

Vis a vis 1.Sezonunda izleyeceğiniz genç kadın, hapishaneye istemediği bir sebepten dolayı düşmüştür. Annesi ona hapishaneden ne zaman çıkacağını sorduğunda ise en fazla bir ay kalacağını söylemiştir. Fakat her şey planlandığı gibi gitmez bu hayatta. Vis a vis 1.Sezon Türkçe dublaj izleyebileceğiniz bu platformda en iyi yabancı dizileri bulabilirsiniz.

Vis a vis 1.Sezon Türkçe Dublaj izle

Macarena, adındaki kadın patronuna aşık bir çalışandır. Hayatında ilk defa birine karşı böylesine bir aşk beslemektedir. Fakat patronu onun zannettiği gibi biri değildir. Ne olduğunu anlamadan kendisini hapishane de bulur. Macarena’nın hapishane ortamına alışması çok güçtür. Hiç alışık olmadığı bir hiyerarşi ortamı vardır burada. Dışarıdan gelen bir haber Macarena’nın bu zamana kadar aldığı en kötü haberdir. Vis a vis 1.Sezon 1.Bölümü uluslararası bir çok ödüle layık görülmüş bir yapımdır. En iyi yapımları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Yabancı Diziler

Yapım: 2015 | İspanya

IMDB Puanı: 8.3

Yönetmen: Jesús Colmenar , Jesús Rodrigo , David Molina Encinas ve Sandra Gallego

Oyuncular: Maggie Civantos , Berta Vázquez , Alba Flores , Inma Cuevas , María Isabel Díaz , Marta Aledo , Laura Baena , Najwa Nimri , Roberto Enríquez , Cristina Plazas , Ramiro Blas , Alberto Velasco , Daniel Ortiz , Harlys Becerra , Jesús Castejón , Carlos Hipólito , María Salgueiro , José Javier Domínguez , Adryen Mehdi , Dunia Rodríguez , Paula Medina , María Cruickshank , Marcos Zan , Alexia Mimiaga ve Ana Labordeta

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?