Victoria ve Abdul izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 4,67 out of 5)

3

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Victoria ve Abdul

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Victoria ve Abdul izle 2017

Büyük devlet başkanları kadar yanındaki insanlarda dikkat çeker. Eşleri, yardımcıları ve arkadaşları… Önemli diye tabir ettiğimiz insanların yanındakilerden en çok dikkat çekeni Abdul Karim olsa gerek. Kraliçe Victoria’nın katibi olan Abdul kitaplara da konu olmuştur. Katip olan bu adam aynı zamanda da çok temiz, iyi yürekli bir adamdır. Oldukça iyi bir dostluğu vardır Kraliçeyle.

Victoria ve Abdul izle

Bu dostluğun başlangıcını ve devamını anlatan güzel bir filmle karşınızdayız. Biyografi filmi izlerken çok etkileneceğiniz bir çok sahne bulunuyor. Shrabani Basu’nun Victoria & Abdul: The True Story of the Queen’s Closest Confidant adlı kitabından uyarlanan yapımda oldukça başarılı bir senaryo yazılmıştır.

Tür: 2017 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarih Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD ve İngiltere | 2017

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Stephen Frears

Oyuncular: Judi Dench , Ali Fazal , Tim Pigott-Smith , Eddie Izzard , Adeel Akhtar , Michael Gambon , Paul Higgins , Olivia Williams , Fenella Woolgar , Julian Wadham , Robin Soans , Ruth McCabe , Simon Callow , Sukh Ojla , Kemaal Deen-Ellis , Simon Paisley Day , Amani Zardoe , Sophie Trott , Penny Ryder , Trevor Fox , Joe Caffrey , John Stahl , Tim McMullan , Jonathan Harden , John Rowe , Benjamin Haigh , Sandy Grierson , Alaistair Pether , Sally Jokhan , Charlie Stewart , Willie Cochrane , Jonathan Mayer , Mitel Purohit , Sam Kenyon ve Samuel Stefan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?