Unhinged, Ödeşme izle 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

4

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Unhinged, Ödeşme izle 2018

Zengin insanlar para kazanırken, altındakileri hiç düşünmezler. tek odaklandıkları şeyse kazanacakları paradır. Zafere giden yolda her şey mübahtır dercesine ilerlerler. İnsanların sırtlarından kazandıkları bu paraların bir gün onlara zarar getireceğini tahmin edemezler. Ödeşme izlerken kaybedecek hiç bir şeyi kalmayan bir adamın neler yapabileceğine tanık olacağız. 2018 filmlerinin en iyilerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Ödeşme izle

Acımasızlık deyince akla gelen ilk iş adamlarındandır Steve Wals. Steve Wals, servetinin büyük bir kısımını diğer insanlardan insafsızca çalarak kazanmıştır. Steve için diğer insanların neler çektiği neler yaşadığı hiç önemli değildir. Onun lüks yaşantısına zarar vermediği sürece. Bu ezilenlerin bir çoğunun kaybedecek bir şeyleri hala vardır. Peter Farrell dışında. Peter Farrell, Steve yüzünden her şeyini kaybetmiştir. Peter, artık karşı tarafın kaybedeceği şeyler üzerine oynamaya başlar. Girdiği bu oyunda kimin zararlı çıkacağı bellidir. Steve için gerilim dolu dakikaları getirecektir bu adam. Ölse bile bu adamında saltanatına son verecektir. Fakat düşündüğü kadar kolay biri değildir Steve Wals. Gerilim filmleri sevenler için oldukça dolu bir yapım sizlerle.

Tür: 2018 Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2018 | ABD

IMDB Puanı: 5.2

Yönetmen: Giorgio Serafini

Oyuncular: Sean Patrick Flanery , Eric Balfour , Cherilyn Wilson , Luke Massy , Nick Stevenson , Romen L. McPherson , Mary Skaggs , Anna Schatte , Kenneth Wayne Bradley ve Julie Richardson

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?