Tulip Fever izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 3,67 out of 5)

2

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Tulip Fever

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Tulip Fever izle 2017

Aldatmak veya aldatılmak yüzyıllardır devam eden bir şeydir. Eskiden beri insanlar ellerindeki ile yetinmeyi bir türlü öğrenememiştir. Sürekli dışa yönelik bir içgüdüsel davranış vardır insanlarda. Peki bunun bir çözümü var mıdır? Bunun tek çözümü elimizdeki aşkın, sevginin kıymetini bilmektir. Ya da hiç evlenmeyip hayatınızı yaşayabilirsiniz. Tulip Fever izlerken kocasını aldatan bir kadının sonunda kaçmak için plan yapmasını konu alan bir çalışma.

Tulip Fever izle

1700 lü yılların başlarıdır. Evli bir kadın olan Sophia, çok güzel bir kadındır. Kocasının işinden dolayı evde beklemektedir. Kocasıyla sık vakit geçiremeyen Sophia, ressamın birine aşık olur. Bu ressamla ilişkilerini ilerleten ikili bir sıkıntının olacağını anlamışlardır. Kocasının ona hediye olarak portresini çizdirmek istemesi üzerine bayağı yakınlaşırlar. İkilinin bu yakınlaşmasının ardından kaçma planları yapmaya başlarlar. Dram filmlerinin içindeki Tulip Fever izlerken çok etkileyici sahneler göreceksiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: Hollanda ve ABD | 2017

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Justin Chadwick

Oyuncular: Alicia Vikander , Dane DeHaan , Jack O'Connell , Holliday Grainger , Tom Hollander , Matthew Morrison , Kevin McKidd , Douglas Hodge , Joanna Scanlan , Zach Galifianakis , Judi Dench , Christoph Waltz , David Harewood , Alexandra Gilbreath , Cara Delevingne , Sebastian Armesto , Michael Nardone , Richard Alan Reid , Cornelius Booth , Cressida Bonas , Michael Smiley , James Dryden , Daisy Chadwick , Alex Lowe , Harry Rafferty , Ian Drysdale , Ian Ralph , Conner Chapman , Tom Meredith , James Inkling , Johnny Vegas , Rhoda Ofori-Attah , Brendan McCoy , Keith Ackerman , Simon Meacock , Anastasia Hille , Daisy Lowe , Patsy Ferran , Miltos Yerolemou , Carl O'Rourke , Declan Cooke , Laura Allen , Michael Geary , Jane Edwardes , Deborah Moggach , Megan O'Connell , Amy Brogan , Greta Brogan , Jody Brogan ve B. Glanville

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?