Tonio izle 2017 Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

1

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Tonio

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Tonio izle 2017 Türkçe Dublaj

Çocuklarına gereken ilgiyi göstermeyen anne babalar, onların bir şekilde kendilerini sevmelerini ister. Bir çocuğu dünyaya getirmek , o çocuğun seni sevmesine yeterli midir? Bence yeterli değildir. Bu çocuk dünyaya geldiyse eğer; bu çocuğun her şeyine bakmak zorundasındır. Bu senin en birinci görevindir. Şayet hiç bir çocuk dünyaya kendisi gelmek istememiştir. Onun bu dünyaya gelmesine sebep olanda ailedir. Tonio izlerken bir ailenin çocuklarını kaybettikten sonra yaşadıkları durumları göreceksiniz.

Tonio izle

Henüz 21 yaşında olan çocukları Tonio‘u yeterince sevmeyen ailesi bir gün onu kaybederler. Öğrenci olan Tonio, bir trafik kazasına kurban gider. Bu trafik kazasından sonra ailesinin yaşadığı zor günleri anlatan dram filmlerinden biri sizlerle. Etkili bir senaryoya sahip filmde güzel vakit geçireceğinize inanıyoruz.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: Hollanda | 2016

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Paula van der Oest

Oyuncular: Pierre Bokma , Rifka Lodeizen , Chris Peters , Stefanie van Leersum , Stefanie van Leersum , Beppie Melissen , Henri Garcin , Pauline Greidanus , Hiske Eriks , Marieke Giebels , Tarik Moree , Jorn Pronk , Tim Olivier Somer ve Nick Vorsselman

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?