The Sandman izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 4,33 out of 5)

3

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


The Sandman

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
The Sandman izle 2017

Çocukken bilmediğimiz için bir çok şeyden korkarız ve bu korktuğumuz yaratıkları hayallerimizde canlandırırız. Bize anlatılan onlarca yaratık arasında sadece biri bizi en çok korkutanıdır. The Sandman izlerken de göreceğiniz gibi; bizim korktuğumuz şeylerin belki de bizi korumak için olduğunu anlayacaksınız.

The Sandman izle

Küçük bir kız, kendisinin güçlerini keşfetmiştir. Güçlerinin olduğunu anlamasıyla birlikte ise çevredeki insanlar zarar görmeye başlamıştır. Bu kız çocuğu, hayal ettiği şeyleri yapabilmektedir. Zihninde canlandırdığı kum adamı kendisine zarar vermeye çalışanlara karşı kullanmaktadır. Korku filmlerinin içinde izleyeceğimiz güzel bir yapım sizlerle.

Tür: 2017 Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: ABD | 2017

IMDB Puanı: 5.3

Yönetmen: Peter Sullivan

Oyuncular: Haylie Duff , Tobin Bell , Shaun Sipos , Shae Smolik , Amanda Wyss , Ricco Ross , Jason-Shane Scott , Mick Ignis , Lyn Alicia Henderson , Paul Logan , Scott Peat , Richard Gleason , Margarita Reyes , Aaron Norvell , Scott Campbell , Catherine Urbanek , Howard Chan , Michael Keeley , Ciarra Carter , Cheyenne Phillips , Joy Bergin , Pamela Mitchell , Robert Catrini , Parker Sullivan ve Sage Stewart

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?