The Post izle 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)

6

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


loading...
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
The Post izle 2018

Gazeteciler ve medya toplumu yönlendirebilen bir gücü ellerinde tutmaktadırlar. İnsanlar medya sayesinde bilmediklerini öğrenmekte ve devletin halk için olan tutumunu en iyi biçimde göstermektedir. Böylesi bir gücün karşısında çok az kişi kendini savunacak bir şeyler bulabilir. Belgelerle kanıtlanan her şeyi örtbas etmek neredeyse mümkün değildir. Peki ya hakkında iddialarda bulunulan kurum devletse nasıl bir tutumla karşılaşırlar? The Post izlerken tamda bu konuyu öğreneceksiniz. Tarihte “Pentagon Belgeleri” olarak bilinen bir olay anlatılacaktır. Tarih filmlerinin içinde görebilirsiniz.

The Post izle

1970 yılı ABD için neredeyse bir dönüm noktası niteliği taşımaktadır. Bunun nedeni ise The Washington Post gazetesidir. ABD hükumetinin Vietnam’da uzun bir süre kalması bir çok soru işaretini beraberinde getirdi. 25 yıl süren bu dönemin tam açıklaması hiç bir zaman devlet tarafından yapılmadı. The Washington Post gazetesinin eline bu dönemle ilgili bir çok belge geçmiştir. Bu belgeleri yayınlamaları halinde ülkede büyük bir karışıklık boy gösterecektir. Genel müdür Katherine Graham ve Genel Yayın Yönetmeni Ben Bradlee bu konu üzerinde epey bir düşünmüşlerdir. Son olarak da yayınlamaya karar verirler. Yayınladıkları günden itibaren büyük bir sansasyonel yaratan bu belgeler Ben ve Katherine için büyük bir sıkıntı doğurmuştur. ABD hükumetini karşılarına almışlardır. Bu belgeler yüzünden hapisle yargılanacaklarını bile bile doğru olanı yapmak istemişlerdir. En iyi filmler kategorisine ekleyebileceğimiz efsanevi yapımlardan biri daha sizlerle.

Tür: 2018 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Editör Önerisi Filmler, Gerilim Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Manşet Filmler, Tarih Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD | 2018

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Steven Spielberg

Oyuncular: Meryl Streep , Tom Hanks , Sarah Paulson , Bob Odenkirk , Tracy Letts , Bradley Whitford , Bruce Greenwood , Matthew Rhys , Alison Brie , Carrie Coon , Jesse Plemons , David Cross , Zach Woods , Pat Healy , John Rue , Rick Holmes , Philip Casnoff , Jessie Mueller , Stark Sands , Michael Cyril Creighton , Will Denton , Deirdre Lovejoy , Michael Devine , Kelly Miller , Jennifer Dundas , Austyn Johnson , Brent Langdon , Michael Stuhlbarg , Deborah Green , Gary Wilmes , Christopher Innvar , Luke Slattery , Justin Swain , Robert McKay , Sasha Spielberg , Bryan Burton , Coral Peña , Dan Bittner , Kenneth Tigar , David Aaron Baker , Gannon McHale , Kevin Loreque , Francis Dumaurier , Stephen Mailer , Ned Noyes , John Henry Cox , Dan Bucatinsky , David Costabile , Johanna Day , Annika Boras , Carolyn McCormick , Susan Blackwell , Jordan Baker , Lauren Lim Jackson , Peter Van Wagner , Angus Hepburn , James Riordan , Kelly AuCoin , Cotter Smith , Ben Livingston , Stephen Rowe , Rick Crom , Fenton Lawless , Cullen Oliver Johnson , JaQwan J. Kelly , Brett G. Smith , Brett Diggs , Anthony M Walker , Saul Alvarez , Theis Weckesser , David Beach , Shawn Allen McLaughlin , Shaun O'Hagan , Thaddeus Daniels , Brendan Burke , Celeste Arias , Sonny Valicenti , Patrick Noonan , Will Blomker , Amy Russ , Aaron Roman Weiner , Catherine Wolf , Joel Nagle , Tom Bair , Walter Brandes , Juliana Davies , Hazel Mason , Ginger Mason , Sawyer Spielberg , Mark Jacoby , Jon Donahue , Seth Barrish , Clarke Thorell , Joseph Tudisco , Steve Witting , Gary Galone , Frank Ridley , Jeremiah Wiggins , Alexander Sage Oyen , Brittney Johnson , Caleb Eberhardt , Don McCloskey , Estelle Bajou , Kaylyn Scardefield , Leslie Kujo , Lilli Cooper , Odiseas Georgiadis , Sean Meehan , Steven Kearney , Curzon Dobell , Matthew Piazzi , Armand Schultz , Jerry Lobrow , Mark Pinelli , Jason Abrams , Robert Arensen , Marshall Axt , Richard Stephen Bell , Marko Caka , Stacey Alyse Cohen , Richard R. Corapi , Walter Cronkite , Sandy Dell , Scott Eliasoph , Deborah Finley , Lora Lee Gayer , Kate Grimes , Larry Gurreri , Neal Huff , Lyndon Johnson , Shana Kaplan , Cory Kastle , John F. Kennedy , Kelsey Kyle , Jarrod LaBine , David Lamberton , Frankie Li , Randy Masters , Gage Maynard , Doris McCarthy , Kevin D. McGee , Alexander Mercier , Byron Eugene Meyer , Wayne J. Miller , Sheryl Minikes , Frank Modica , Robert Myers , Davide Petrillo , Andrew Raffelson , Alex Rak , Kelly Ryan , Edward Sass , Kent Sladyk , Sophia Smith , Dave Sorboro , Auden Thornton , Harry S. Truman , Rob Tunstall , Eha Urbsalu , Marla Aaron Wapner , Jake Wells , Denise Marie Whalen , Eden Wright ve James Zeiss

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Post izle 2018” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Timothysip - 1 sene önce demiş ki:

    Will need essay producing assist | Kind or do my essay | Our crew of skilled writers has the most impressive low-priced essay paper composing provider it is possible to pick up.