The Monster Project izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

3

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


The Monster Project izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
The Monster Project izle

Youtube videoları paylaşan bir youtuber grubu, takipçi kasmak için bir video çekmeye karar verirler. Bu proje içinse üç kişiye ihtiyaçları vardır. Bu üç kişiyi bulmaları düşündükleri kadar zor olmamıştır. Böyle bir projede yer almak isteyen binlerce genç vardır. Bu film çekecek youtuberların yapması gereken tam dolunay zamanı ; bir cadı, kurt adam ve bri vampir rolünde üç kişiyi bir odaya kapatıp onları kameraya almak isterler.

The Monster Project izle

Fakat hiç olmaması gereken bir durum gerçekleşir düşündükleri bu film karakterleri bir anda gerçek olur. The Monster Project girişimi bir video çekiminden gerçek bir korku filmine dönüşmüştür. Gerilim filmlerinin içinde en iyisi diyebileceğiniz bir yapıtla karşınızda olacağız.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2016 | ABD

IMDB Puanı: 4.2

Yönetmen: Victor Mathieu

Oyuncular: Toby Hemingway , Justin Bruening , Yvonne Zima , Jim Storm , Murielle Zuker , Jamal Quezaire , Steven Flores , Shiori Ideta , Susan Stangl , Phillip Sebal , Pat Scott , Shayne Eastin , Chase Olswang , Zac Cracknell , Allie Marie Costa , Jim Beinke , Victor Mathieu , Martin Lee White ve PeiPei Alena Yuan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?