İstikamet Aşk, The Layover izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

6

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
İstikamet Aşk, The Layover izle 2017

İyi iki arkadaş olan Kate ve Meg için hayat oldukça monotonlaşmıştır. Böylesine sıkıcı bir hayatı daha fazla devam etmek istemez ikili. Sürekli bir arada olan ikilinin yaptıkları her şey birliktedir. Artık iş hayatındaki zorluklar onları bunaltmış olacak ki; hemen bir tatil ayarlarlar. Bindikleri uçakla birlikte güzel tatilin hayalini kurmaya başlarlar. Fakat güzergahlarında oluşan bir kasırga onların gitmek istedikleri yere inmelerini engellemiştir.

The Layover izle

Bu iki iyi arkadaş indikleri St. Louis kentinde umdukları tatili değil, umdukları erkeği bulmuşlardır. birbirlerine deli gibi bağlı olan bu iki kız günün sonunda aynı erkek için birbirleriyle savaşır hale gelmiştir. Komedi filmlerinde izleyeceğimiz eğlenceli bir yapım olan The Layover filminde gülmeyi unutmayalım.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 4.9

Yönetmen: William H. Macy

Oyuncular: Kate Upton , Alexandra Daddario , Matt Barr , Matt Jones , Kal Penn , Michael Benyaer , Emy Aneke , Joe Nunez , Alvin Sanders , Rob Corddry , Molly Shannon , Angela Moore , John Cassini , Jennifer Cheon , John Destry , Eric Gibson , Dean Redman , Roark Critchlow , Joe Mullen , Pendo Muema , Lindsay Selles , Joshua Morettin , Emma Day , Carrie Genzel , Mary Black , David MacKay , Ronald L. Conner , Joseph Huffman , Ross Linton , Jenna Johnson , Allyson Grant , Sophia Macy , Alex Pesusich , Kelly Konno , Liz Tookey , Benjamin Ritter , William H. Macy , Carolyn Adair , Joey Bicicchi , Steven Brown , Amelia Crandall , Nestor de la Zerda , Keegan Dow , Russell Dow , Lindsey Elizabeth , Brian Kowalski , Bryan Kreutz , Paul Lancia , Trenton Lucas , Mónica López , Jaan Marion , Camille Marolf , Jamie Matteoni , Neil McDonald , Jeremy Nunes , Brayden Patterson , Michael David Smith , Adel Van Donsel , Faith Van Donsel , Mark Manuel Van Donsel ve Tamitra Williford

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?