The Humanity Bureau izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 3,75 out of 5)

11

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


The Humanity Bureau

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
The Humanity Bureau izle 2017

Dünyanın giderek yaşanması zor bir hale gelmesini sağlıyoruz. Sanki ileride başka bir dünyada yaşayacakmışız gibi çevreyi kirletmeye devam ediyoruz. Her nesil bir önceki nesle daha kötü bir dünya bırakıyoruz. Ağaçlandırmanın artacağı yerde, ağaçların kesilmesi, her yerin bina olması, orman yangınlar, karbon ayak izinin giderek artması gibi nedenlerden ötürü, küresel ısınma giderek artmaktadır. Dünyada parfüm ve benzeri kimyasal , ozon tabakasını delici ürünlerin yaygınlaşması bunların başlıca sebepleridir. The Humanity Bureau filmi sayesinde ileride olabilecekleri görmemiz kaçınılmazdır.

The Humanity Bureau izle

Yıl 2030 dur ve küresel ısınmanın etkileri değil kendisi iyice belli olmaktadır. dünya genelinde bir su sorunu ortaya çıkmıştır. Cilt hastalıklarının artışından dolayı insanlar hastaneleri doldurmuştur. Su kaynaklarının azalmasından dolayı temizlik oldukça güç bir hale gelmiştir. Bu ve bunun gibi bir çok sorun dünyada bir sürü ölümlere neden olmuştur. Buzulların erimesinden dolayı kimi bölgelerde büyük çaplı seller meydana gelmiştir. Böylesine bir ortamda iki çocuğuyla çözüm bulmaya çalışan bir adam vardır. Bilim kurgu filmlerinin en iyi örnek oluşturacak yapımlarından bir tanesi daha The Humanity Bureau sizlerle.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim-Kurgu Filmleri, Nicolas Cage Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: ABD | 2017

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Rob W. King

Oyuncular: Nicolas Cage , Hugh Dillon , Sarah Lind , Vicellous Shannon , Jakob Davies , Lorne Cardinal , David Lovgren , Jett Klyne , Leo Fafard , Kurt Max Runte , Nikolas Filipovic , Melanie Walden , Sheldon Bergstrom , Mel Tuck , Destee Klyne , Leanna Brodie , Bill Dow ve Trevor Leigh

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Humanity Bureau izle 2017” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Murat - 2 sene önce demiş ki:

    Altyazi ve dublajlisi yok mu??

  2. musti - 1 sene önce demiş ki:

    sONU HOŞ OLMASADA GÜZEL BİR FLİM.