The Honor Farm izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)

3

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


The Honor Farm izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
The Honor Farm izle 2017

Gençlerin sürekli eğlence peşindedirler. eğlencenin olmadığı yerde sıkılırlar ve daha aksiyonlu bir ortam arayışına girerler. Bu onların kanının kaynamasından dolayıdır. Yapacakları şey eğlenceli olsun da nasıl olursa olsun mantığı vardır. Kendilerine uygun arkadaşları da bulduklarında önlerine kim durabilir ki! The Honor Farm izlerken de bir grup gencin hikayesini izleyeceksiniz.

The Honor Farm izle

yıl sonu balosudur ve okuldan herkes gelmiştir. Gece çok eğlenceli geçmektedir. Herkes deli gibi eğlenmekte ve sürekli danslar etmektedirler. Grubun biri artık balodan sıkılmıştır. Balonun yanında bulunan ormana doğru bir gezinti yapmayı düşünürler. Balodan ayrılan iki kız iki erkek ormana girerler. Burada uzun bir yol gittikten sonra biraz oturup hayal kurmak isterler. Bir süre geçtikten sonra ise dönmeye karar verirler. Fakat bir sorun vardır. Dönüş yolunu bir türlü bulamazlar. Sanki birisi dönüş yolunu değiştirmiş gibidir. Ormanda bulunan bir şey onların gitmesini istemez. Gerilim filmlerinde olduğundan daha fazla bir korku yaşayacağınız bu öykü tüyleriniz ürpertecek.

Tür: 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, Orjinal Filmler

Yapım: USA - 2017

IMDB Puanı: 4.6

Yönetmen: Karen Skloss

Oyuncular: Olivia Grace Applegate , Louis Hunter , Dora Madison , Liam Aiken , Katie Folger , Mackenzie Astin , Will Brittain , Samuel Davis , Jonny Mars , Josephine McAdam , Christina Parrish ve Michael Eric Reid

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?