The Glass Castle, Camdan Kale izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 3,50 out of 5)

6

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


The Glass Castle izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
The Glass Castle, Camdan Kale izle 2017

Kimsenin sırlarının tamamını öğrenmemiz mümkün değildir. Bazıları çocukluğunda , bazıları ise gençliğinde bir çok sır biriktirir ve bu sırlarla yaşamaya alışır. Böylesi önemli sırların açığa çıkması demek ailenin ve sevdiklerinin zarar görmesi anlamına gelmektedir. The Glass Castle filmindeki sırrı ise birlikte çözeceğiz.

The Glass Castle izle

Eğer Jeanette Walls gibi bir gazeteciyseniz sırlarla dolu olmanız normaldir. Jeanette Walls, uzun zamandır çalıştığı gazetede başarıdan başarıya koşmaktadır. Ailesi hakkında hiç konuşmayan Wall’ın çok büyük sırları vardır. Çocukluk dönemi oldukça zor geçmiştir. Bu dönemlerde babası alkolik adamın tekidir ve Wall ve dört kardeşine sürekli eziyet etmektedir. Bu adam çok yakışıklı bir adamdır ve sadece alkol aldığı zaman kötü birine dönüşmektedir. Annesi ise babasından aşağı değildir. O da çocuklarla hiç ilgilenmeyen bencil ve rahat yaşamayı seven bir kadındır. Ailenin böyle olması ve çocukların bu ortamda yetişmesi çeşitli sorunları da beraberinde getirir. Bu sorunları ele alan The Glass Castle izlerken bizim neyden bahsettiğimizi daha iyi anlayacaksınız. Biyografi filmleri denilince akla gelen ilk site sizlerle.

Tür: 2017 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2017 - USA

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Destin Daniel Cretton

Oyuncular: Brie Larson , Woody Harrelson , Naomi Watts , Ella Anderson , Chandler Head , Max Greenfield , Josh Caras , Charlie Shotwell , Iain Armitage , Sarah Snook , Sadie Sink , Olivia Kate Rice , Brigette Lundy-Paine , Shree Crooks , Eden Grace Redfield , Robin Bartlett , Joe Pingue , A.J. Henderson , Dominic Bogart , Chris Gillett , Tessa Mossey , Brenda Kamino , Vlasta Vrana , Andrew Shaver , Sandra Flores , Francesca Barcenas , Bianca Bellange , Izabel Kerr , Darrin Baker , Kyra Harper , Sarah Camacho , Alanna Bale , Ray Adams , John Mullins , Sabrina Campilii , Ross Partridge , Brian Walls , Jeannette Walls , Lori Walls , Rex Walls , Rose Mary Walls , Tyrone Benskin , Hamza Haq , Philippe Hartmann , Samantha Hodhod , Nathaly Thibault , Kenny Wong ve John Robert Woodlock

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Glass Castle, Camdan Kale izle 2017” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. stanamir - 2 sene önce demiş ki:

    süperrrrrr

  2. zühtü - 1 sene önce demiş ki:

    Gerçekten insana büyük dersler veren güzel bir film.Göçebe bir şekilde,doğaya yakın yaşayan ve fakirliği seçen bir anne baba ve onların hayatı yaşayarak öğrenen,hayat mücadelesi veren çocukları.Özellikle dünyanın her yerindeki ebeveynlere ders niteliğinde gerçek hayatta yaşanmış bir film.