The Evil Within izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

1

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


The Evil Within

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
The Evil Within izle 2017

Gün içinde yorgunluktan ve ruhsal bunalımlardan dolayı görmememiz gereken şeyler görebiliriz. Ölmüş bir arkadaşımızı, ölmüş bir aile ferdimizi veya bize arkadaş gibi görünen hayali canlıları… Bu tip şeyler düşününce insana korkutucu gibi görünebiliyor. Fakat gün içinde bazı insanların yaşadığı sıradan şeylerdir. Böyle şeyleri uzun süre görmekse delilik olarak tanımlanıyor. The Evil Within izlerken şeytanın bir dost suretinde çocuğu nasıl kandırdığını göreceğiz.

The Evil Within izle

Büyük bir aileye sahip olan zihinsel engelli bir çocuk ve onun aile fertleri şaşalı bir yaşama sürmektedir. Bir gün çocuk, evlerinin salonunda bulunan aynanın karşısına geçip uzun süre kendine bakmaya başlar. Bir süre sonra ayna da bir suret belirir. Bu şeytandır. Şeytan bu antika aynanın içine gizlenmiştir. Çocuğa arkadaşı gibi davranmaya başlar. Kötü planlarını yavaş yavaş gerçekleştirmeye başlar. Çocuğa aile fertlerinin ölüme neden olacak şeyler yaptırır. Bunlar yetmezmiş gibi çocuğun dini inanışı etkileyecek bilgileri de aşılamaktan geri durmaz. Korku filmi izlemek ve The Evil Within filmine yorum yaparak sitemize destekte bulunabilirsiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: Endonezya | 2017

IMDB Puanı: 5.7

Yönetmen: Andrew Getty

Oyuncular: Frederick Koehler , Sean Patrick Flanery , Brianna Brown , Dina Meyer , Michael Berryman , Francis Guinan , Kim Darby , Tim Bagley , Greyson Turner , De Anna Joy Brooks , Robert Alvarez , David Banks , Nicole Brandon , Kevin Lee , David Michael Lewin , David Light , Dayna Riesgo , Sebastien Stella ve Matthew McGrory

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Evil Within izle 2017” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Hazreti - 2 sene önce demiş ki:

    Bu filmi çevirenin sülalesinin amına koyayım