The Battleship island izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

2

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


The Battleship island izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
The Battleship island izle 2017

Eskiden insan hayatına verilen önem daha azdı. Bunun en temel sebebi ise insanların kendilerini koruyamamaları ve dünyaya fakir olarak gelmeleridir. Daha öncesinde kölelik diye bir kavram vardı. Bu kavrama göre ise kendilerini üstün gören insanlar kendilerine insan satın alabiliyorlardı. Bu sistemin kalkmasıyla birlikte insanlar kendi özgür iradeleriyle istedikleri insanın yanında çalıma ve barınma hakkına sahip olmuşlardır. Battleship Island izlerken de göreceksiniz, insan hayatının bazıları için bir anlam ifade etmediğini.

The Battleship island izle

Japon sömürgeleri insanları istedikleri gibi toplayıp istedikleri gibi çalıştırmaktadırlar. Koreli halktan istedikleri kadar insan alıp Battleship Island adasına götürmektedirler. Battleship Island adası için aldıkları 400 Koreliyle birlikte yola çıkan gemide insanlar bir isyan başlatırlar ve özgürlükleri için sonuna kadar savaşacaklardır. Kore Filmlerinin en seçkin ve kaliteli örneklerinden biriyle daha sizlerleyiz.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Editör Önerisi Filmler, Fantastik Filmler, IMDB 7+ Filmler, Kore Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: Güney Kore - 2017

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Seung-wan Ryoo

Oyuncular: Jung-min Hwang , Su-an Kim , Jung-hyun Lee , Ji-seob So ve Joong-ki Song

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Battleship island izle 2017” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Mr nobody - 2 sene önce demiş ki:

    Yemin ederim hiç bir Hollywood filminde alamadığım. zevki, hüzünü ve dramı aldım. Koreliler yine efsanelere girecek bir film yapmış ki hiç şaşırmadım. Olağanüstü bir film. Oyunculuklar, görsel efekt, savaş sahneleri, patlamalar bizim Türk sineması ile bile karşılaştırılamaz derecede ve hatta Hollywood sinemasından bile öte olmuş. En çok etkilendiğim nokta film gerçek olaylara dayanıyor. O dönemki Japonlar çok ama çok kötüydüler( tabikide hepsi değil). Bu olağanüstü mükemmel filmi izlerken aynı zamanda kıskandım ve utandım neden bizim tarihimiz kahramanlık larla dolu iken bir tane bile adamakıllı film yapamıyoruz neden. Allahım çok mu zor, benim teknolojim böyle filmleri yapamaz diye bahane uyduruyorsan git Korelilerle beraber çalış yani. Neyse filmi kesinlikle izleyin derim , sonra bizim şanlı tarihimizin düşünerek neden böyle filmler yapamıyoruz diye oturup ağayin. Sinirlendim..????