Taş izle Sansürsüz 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)

4

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Taş izle Sansürsüz 2017

Yalnız insanlar oradan oraya sürüklenirler hayatları boyunca. Bu onların tercihi değildir aslında. Ya anne babalarını kaybetmişlerdir, ya da küçük yaşta sokağa bırakılmışlardır. Bu seçmedikleri hayatı yaşamak zorunda olmaları da işin başka bir tuhaf tarafıdır. İnsanların onlardan çok bir beklentisi yoktur. Bunlar aslında toplumumuzda gereken saygıyı görmeyen insanlardır. Taş izlerken bir çocuğunun hayatının nasıl değişikliğe uğradığını göreceksiniz.

Taş izle

Bir Devlet yurduna doğru yola çıkan Selim ve sorumlu memur vardır. Selim , bu memurun elinden yaralı biçimde kaçar ve bir eve sığınır. Ne şanstır ki bu evin oğlu da uzun yıllar önce kaybolmuştur. Evin annesi Emete, bu çocuğu kendi oğlu zanneder. Ekber ve kızı Suna ise bu konu hakkında hiç bir şey demezler. Selim’inde geçmişini hatırlamaması olayları bambaşka bir boyuta taşımaktadır. Dram filmlerinin içinde izleyeceğiniz güzel bir yapım sizlerle.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Yakında Gelecek Filmler, Yerli Filmler

Yapım: Türkiye -2017

IMDB Puanı: 5.3

Yönetmen: Orhan Eskiköy

Oyuncular: Muhammet Uzuner , Jale Arıkan , Beste Kökdemir , Ahmet Varlı , Saygın Sosyal , Bülent Düzgünoğlu , Gonca Cilasun , Sinan Bengier , Hikmet Karagöz , Can Kolukısa ve Ebru Nil Aydın

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?