Keskin Nişancı 7 – Sniper Ultimate Kill izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 votes, average: 3,83 out of 5)

11

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Keskin Nişancı 7 – Sniper Ultimate Kill izle 2017

Geniş düzlük ve arazilerde en iyi atışı keskin nişancılar sağlar. Onlar ortama öyle kolay adapte olurlar ki onlar gizlendikleri zaman onları görmek neredeyse imkansızdır. Yıllarca bu tip eğitim alan bu askerler, yaşamak ve öldürmek adına tüm yeteneklerini sergilemek zorundadırlar. Bu tip insanlar keskin nişancılık alanlarında iyi oldukları sürece sivilde de bir çok suç örgütünün yanında kolayca iş bulabilirler. Sniper Ultimate Kill filminde göreceğimiz adam bunlardan biridir.

Sniper Ultimate Kill

Kolombiyalı uyuşturucu karteli Jesus Morales, gizli bir şekilde kendisiyle iş yapan tüm ortaklarını öldürtmektedir. Şeytan, lakaplı bir keskin nişancıyla anlaşan Morales; piyasayı çok yakın zamanda boşaltmıştır ve uyuşturucu işinin büyük kısımını kendisi yapmaya başlamıştır. Morales’in bu büyümesi ABD’yi de etkilemeye başlamıştır. Kaçak yollardan ülkeye bir çok uyuşturucu sokmuş ve pazarlama ağını ülkenin dört bir yanına sarmıştır. Yıllardır Morales’i takip eden Kate Estrada ve ona yardım etmesi için deniz keskin nişancısı Brandon Beckett görevlendirilmiştir. Bu ikili Kolombiya’ya iki nedenden dolayı gitmektedirler. birincisi Şeytan lakaplı keskin nişancıyı öldürmek, ikincisi ise Morales’i suç işlerken ABD sınırları içinde yakalamak . Bu ikiliye biraz kolay gibi görünen bu işte; tarafların ikisininde zeki olması olayları bambaşka bir boyuta taşır. Morales ve Şeytan büyük bir sürpriz hazırlığı içindedirler. Sniper Ultimate Kill izlerken aksiyonu an ve an birebir yaşayacaksınız. Aksiyon filmlerinin sadece en seçkin örneklerini bünyesinde barındıran bir yapıda yer almaktasınız.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: USA - 2017

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Claudio Fäh

Oyuncular: Billy Zane , Tom Berenger , Danay Garcia , Juan Sebastián Calero , Joe Lando , Chad Michael Collins , Juan Pablo Gamboa , Lucho Velasco ve Felipe Calero

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Keskin Nişancı 7 – Sniper Ultimate Kill izle 2017” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. MURAT - 2 sene önce demiş ki:

    ALT YAZISI YOK