Sinyalciler izle Son Akşam Yemeği
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)

8

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Sinyalciler izle Son Akşam Yemeği

Üçkağıtçılık yaparak hayatını sürdüren insanların burnu hiç pislikten çıkmaz. Eninde sonunda bir yerlerde yaptıklarını cezasını çekeceklerdir. Bu onların bir nebze kaderleri gibidir. Yapacakları başka bir şey olmadığı için dalavereyle günlerini geçirirler. Bunlara halk arasında Sinyalciler adı da verilir. Sinyalciler izle Son Akşam Yemeği filmi komedi dalında yetişmiş bir çok oyuncuyu bünyesinde barındırmaktadır.

Sinyalciler izle

Faturalar konusunda oldukça başarılı olan ve naylon fatura düzenleyerek hayatını sürdüren maliyeci Nevzat, dolandırıcılık ve üçkağıt konusunda herkesten iyi olan sinyalci Kadir ve meyhane sahibi olan ve sahte rakı imalatında çığır açmış olan bir Cengiz. Bu üçlü yanlışlıkla bir mafya babasına 100 bin dolar kadar borçlanmıştır. Bu borcu da bulmak için çok az bir zamanları vardır. “İsa’nın Son Akşam Yemeği” tablosunu elden okutmaya çalışırlarken bir çok belaya bulaşacaklardır. Komedi filmlerinin içinde izleyeceğiniz yerli yapım tamda sizlere göre.

Tür: 2018 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: Türkiye | 2017

IMDB Puanı: 5.0

Yönetmen: Ahmet Kapucu

Oyuncular: Hüseyin Elmalipinar , Cemal Hünal , Ceren Kaplakarslan , Tamer Karadağlı , Serkan Kuru , Chloe Ortaç , Burak Satıbol , Ayhan Taş , Mahmut Tuncer , Erdag Yenel ve Metin Yıldız

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?