Sherlock Gnomes, Cüce Dedektif Şerlok izle 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 4,20 out of 5)

7

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


loading...
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Sherlock Gnomes, Cüce Dedektif Şerlok izle 2018

Animasyon filmlerine ayrı bir neşe ve şirinlik katan ünlü dedektif Şerlok sizlerle. Johnny Depp ve James McAvoy gibi ünlü isimlerin seslendirdiği güzel ve eğlenceli komedi filmi sizlerle. Jülyet ve Cino ailelerini en büyük dilekleri bahçe düzelmektedir. Burada yaşayan herkes ilkbahara hazırlık yapmaya bayılır. Bahçelerin güzelliğine göre insanlar birbirlerine hava atarlar. Fakat bahçelerine geldiklerinde bahçe cücelerinin olmadığın fark ederler. Araştırdıklarında ise herkesin bahçesinden cücelerin çalındığını öğrenirler.

Cüce Dedektif Şerlok izle

Bu duruma hiç bir anlam getiremeyen Jülyet ve Cino aileleri çözümü Cüce Dedektif Şerlok‘a gitmekte bulurlar. Cüce Dedektif Şerlok izlerken göreceksiniz bu ünlü dedektifin bulamadığı hiç bir şey yoktur. Fakat bahçe cücelerinin kaybolmasında geride hiç bir iz yoktur. Cüce Dedektif Şerlok bu gizemi çözebilecek mi acaba?

Tür: 2018 Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD | 2018

IMDB Puanı: 4.7

Yönetmen: John Stevenson

Oyuncular: Kelly Asbury , Mary J. Blige , Emily Blunt , Julio Bonet , Gary Bradbury , Michael Caine , Gang Chi , Rosalie Craig , Jamie Demetriou , Johnny Depp , Chiwetel Ejiofor , Dexter Fletcher , Steve Hamilton Shaw , Leyla Hobart , James Hong , Ashley Jensen , Matt Lucas , James McAvoy , Stephen Merchant , Ozzy Osbourne , Javone Prince , Maggie Smith , Dan Starkey , John Stevenson , Julie Walters , Eve Webster , Stephen Wight , Richard Wilson ve Xin Zhao

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?