Şef izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

1

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Şef izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Şef izle 2017

Bir şeylerde iyi olmanız sizi mükemmel yapmaz. Yaptığınız işi başkalarına beğendirmekte zorundasınız. Dünyanın en iyi aşçısı olduğunuzu düşünün bir! Sizin yemeklerinizin kaliteli olacağını herkes bilir. Fakat iyi bir eleştirmenin yazdıklarıyla birlikte bütün bu ününüz bir anda yerle bir olabilir. Kendinizi herkese sevdirip, herkesten daha iyi olduğunuzu kanıtlamanız gerekir. “Şef” filmi iki ödül adaylığıyla Hint filmi izlemek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

Şef izle

Çok iyi bir aşçı olan Roshan, başarıdan başarıya koşmaktadır. Fakat son zamanlarda işleri oldukça kötüye gitmektedir. Roshan’ın aile hayatı da kötüye gitmeye başladığında ise bir şeyleri düzeltmesi gerekecektir. İşlerin bu denli kötü gitmesine ise bir eleştirmen neden olmuştur. Eleştiri oklarına yakalanan Roshan, karısına bir söz verir. Karısı ne derse harfiyen yerine getirecektir. Karısı ona bir karavan alıp, ülkenin dört bir yanını gezmesini söyler. Oğluyla birlikte ne kadar iyi bir şef olduğunu kanıtlaması gerekecektir. Harika bir komedi filmi ile sizleri güldürecek ve hüzünlendireceğiz.

Tür: 2017 Filmleri, Hint Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: Hindistan | 2017

IMDB Puanı: 5.7

Yönetmen: Raja Menon

Oyuncular: Saif Ali Khan , Padmapriya , Dhanish Karthik , Ram Gopal Bajaj , Riju Bajaj , Varun .V. Bandekar , Rajat Ajay Bose , Jayan Cherthala , Pawan Chopra , Shaurya Chopra , Sobhita Dhulipala , Raghu Dixit , Dylan Fernandes , M. Gopalakrishnan , Joman Jacob Joseph , Svar Kamble , Michael Kelberg , Ajita Kulkarni , Abhishek Kumar , Sanjay Kumar , Meghan Lane , Lynn Marocola , Archana S. Menon , K.V. Srikanth Menon , Jack Ricardo Miller , Lokesh Mittal , Dawn C.J. Mortimer , Shayan Munshi , Bhaskaran Pillai. N. , Santhakumari N.N. , Sardar Simar Nagra , Vikraman Nair , Anil Kumar P.P. , Ramachandran P.P. , Russell Peters , Dinesh Prabhakar , Kapil Punjabi , Nishad Raj Rana , Avtaar Singh Sahani , Chandan Roy Sanyal , Neha Saxena , Babitha Shijith , Milind Soman , Tanya Thompson , Noorudheen Valayamkulam , Gaurav Vaz , Vishnu Vijayan ve Rihana Vora

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?