Savaşçının Kapısı izle 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

7

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Savaşçının Kapısı izle 2018

Yeni nesil bilgisayarlar konusunda oldukça yeteneklidirler. Savaş oyunları ve bir çok video oyunlarını gözleri kapalı oynayabilmektedirler. Kendilerini de oyundaki karakterlerle bağdaştırabilmektedir. Jack, adındaki genç geçmiş bir savaş oyununda Kara Şövalye nickiyle tanınmaktadır. Video oyunlarını satın aldığı Çinli Chang, ona bir antika verir. Adamın verdiği bu antika Savaşçının Kapısını açmaktadır.

Savaşçının Kapısı izle

Jack, oyun oynarken birden bu antika çalışır. Bir kapı açılır. Bu kapıdan geçen Jack, kendisini geçmiş Çin hanedanında bulur. Burada Zhao adında bir savaşçıyla tanışır. Hep birlikte prensesi kurtarıp buradan çıkmanın hayalini kurmaktadır. Aksiyon filmlerinin en iyilerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Tür: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: Çin | 2018

IMDB Puanı: 5.4

Yönetmen: Matthias Hoene

Oyuncular: Mark Chao , Ni Ni , Dave Bautista , Sienna Guillory , Uriah Shelton , Francis Ng , Ming Xi , Kara Hui , Zha Ka , Ron Smoorenburg , Tianyi You , Lijie Liu , Dakota Daulby , Luke Mac Davis , Yilin Guan , Xiaochuan Li , Tao Chen , David Liu , Fei Huang , Joel Adrian , Eva Day , Byron Gibson , David Torok , Svitlana Zavialova ve Jia Dong Liu

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?