Savaş Tanrısı izle 2017 God of War
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)

4

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Savaş Tanrısı

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Savaş Tanrısı izle 2017 God of War

Yüzyıllar boyunca korsanlar konusunda bir çok savaş yapılmıştır. Bu savaşların bir çoğunda ağır kayıplar verilmiştir. Bu kayıpların bir yok uğruna gittiğine dair bir çok tarihçi aynı fikirdedir. Korsanlar genelde yük gemilerine saldırıp, bir çok tüccarı ve devleti büyük zararlara uğratmışlardır. Kolay paranın peşinde olan bu tiplerin tek bildikleri ise çalıp çırpmaktır. Savaş Tanrısı izleyicisini bekleyen güzel bir tarihi olay filmi olacak.

Savaş Tanrısı izle

Çin’in 16. yüzyıllardaki zamanlarıdır. Korsanlar etkilerini oldukça arttırmış ve Çin’in sahil şeridinde sayıları oldukça artmıştır. 1557 yılında ise korsanlar şehirleri almaya başlarlar. Bu ilerleyişe dur demek zorunda hisseden Çin hanedanı bir komutan atar. Kumandan Yu, önderliğindeki birlikler korsanları bir şekilde yenerler. Fakat hepsini öldürmedikleri için bir kısım kaçar ve yeniden güç toplamak için beklemeye geçerler. Aksiyon filmlerinin en güzel örneklerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Tarih Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: Çin | 2017

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Gordon Chan

Oyuncular: Wenzhuo Zhao , Sammo Kam-Bo Hung , Yasuaki Kurata , Regina Wan , Keisuke Koide , Timmy Hung , Ryu Kohata , Junxiao Liu , Michael Tong , Ban Wang ve Yue Wu

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?