Saulun Oğlu 2016 Full izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 3,60 out of 5)

3

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Saulun Oğlu izle

FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Saulun Oğlu 2016 Full izle

Saulun Oğlu Filmi
2015 yılı yapımlı Macar yapımı filmin konusunda, 1944 yılının Ekim ayında Auschwitz toplama kampında ölüleri yakmakla görevli olan bir Yahudi mahkumu, oğlunun olduğuna inandığı bir cesede rastlar. Cesedi yakılmaktan kurtararak gizlice gömmek istemektedir. Macar – Yahudi mahkumunda üyesi olduğu Sonderkommando üyeleri kendilerinin öldürüleceğini öğrenmesi ile macera başlamaktadır. Drama tarzında çekilen film 2016 filmleri arasında da ilgi görmesi beklemektedir.
Filmin Aldığı Ödüller
2015 dram yapımı Macar filmi olan Saulun Oğlu, 2015 Cannes Film Festivali’nde prömiyerini yaptı. Film aynı zamanda burada ikinci en prestijli ödül olan Grand Prix ödülüne layık görüldü. Aynı yıl film Toronto Uluslararası Film Festivali Özel Gösterimler arasında da gösterildi.
Saulun Oğlu izle filmi 88. Akademi Ödülleri’nde Yabancı dilde en iyi filmler adayı oldu. Film bu dala aday olan dokuzuncu Macar filmi olma özelliğine de sahiptir. 73. Altın Küre Ödülleri’nde de yabancı dilde en iyi film ödülünü aldı. Böylece film bu dalda ödül alan ilk Macar filmi olarak, büyük bir başarıya imza attı.

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmleri, Editör Önerisi Filmler, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2015 - Macaristan

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: László Nemes

Oyuncular: Sándor Zsótér , Christian Harting , Geza Röhrig , Todd Charmont , Marcin Czarnik , Levente Molnár , Urs Rechn , Jerzy Walczak , Gergö Farkas , Balázs Farkas , Uwe Lauer , Kamil Dobrowolski , Amitai Kedar , István Pion , Levente Orban ve Juli Jakab

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?