Gun Shy , Salty izle 2017 Full HD
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 5,00 out of 5)

8

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Salty izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Gun Shy , Salty izle 2017 Full HD

Bir döneme damgasını vuran bir çok yıldız kim bilir nerelerde yaşlanmaya terk edilmiştir. Bunların her birini yeniden toplamak isteseniz bu imkansız olurdu. Salty filmiyle birlikte bu ezberi biraz bozacağız. Her yıldız bir köşede yaşlanmaya terk edilmez.

Salty izle

Uzun bir süre müzik dünyasını kasıp kavuran bir rock yıldızı şimdilerde Şili’deki evinde yaşlanmaktadır. Artık hayatın bir tadının kalmadığını düşünen bu adamın bir gün kapısı çalar. Gözlerini ilk açtığı anda kaçırıldığını fark eder. Bir otobanda resmen sürat yapmaktadırlar. İlk aklına gelen soru şudur: Beni kim, neden kaçırsın ki? artık o ünlü biri olmadığı için birinin kaçırması oldukça şaşırtıcı gelmiştir. Macera filmleriyle görmeye alışık olmadığımız ünlü oyuncuyu farklı bir yapımda izleyecek olmanın sevincini yaşıyoruz.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2017 | İngiltere

IMDB Puanı: 4.8

Yönetmen: Simon West

Oyuncular: Antonio Banderas , Olga Kurylenko , Ben Cura , Mark Valley , Aisling Loftus , Darko Alexandar , Sebastián Apiolaza , Christopher Brand , Milanka Brooks , Martin Dingle Wall , Anna Francolini , Fernando Godoy , Ellie Goffe , Emiliano Jofre , Jesse Johnson , David Mitchell , Eduardo Paxeco , Lester Ransom , Jeremy Swift ve Fernanda Valdivia

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?