Rockn Roll izle 2017 Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

1

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Rockn Roll

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Rockn Roll izle 2017 Türkçe Dublaj

Eskiden çok ünlü olan bir sanatçı şimdi ünlü olmayabiliyor. Oyuncuların en kötü özelliği ise budur sanırım! Bir zamanlar çok ünlü oldukları için kendilerini geliştirmeye yönelik hiç bir şey yapmazlar ve zamanla unutulurlar. Her role en iyi şekilde girebilen ve seyirciyi kendine çekebilen oyuncular her zaman ünlerini korumaktadır. Rock’n Roll izlerken de bir ünlü sanatçının yeniden piyasaya girme uğraşını göreceğiz.

Rockn Roll izle

Eskinden çok ünlü olan genç oyuncu Guillaume Canet, artık 43 yaşına gelmiştir ve eskisi kadar iyi roller bulamamaktadır. Guillaume, eskisi kadar ünlü olmadığını ve insanların gözünden düştüğünü düşünür ve bunun için çalışmalara başlar. Yeni oyunculardan daha iyi olduğunu kanıtlamak için elinden geleni yapar ve yeni işler kovalar. Fransız sinemasında büyü bir yer edinen Guillaume Canet, kendi hayatını canlandırdığı efsane bir komedi filmi Rockn Roll filmi sizlerle. 2017 filmlerinden derlediğimiz güzel bir yapıt sizlerle.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: Fransa | 2017

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Guillaume Canet

Oyuncular: Guillaume Canet , Marion Cotillard , Philippe Lefebvre , Gilles Lellouche , Camille Rowe , Kev Adams , Ben Foster , Maxim Nucci , Yarol Poupaud , Yvan Attal , Alain Attal , Johnny Hallyday , Laeticia Hallyday , Tifenn Michel-Borgey , Fabrice Lamy , Jeanne Damas , Xavier Alcan , Théo Kailer , Cécile Felsenberg , Philippe Canet , Marie-Antoinette Canet , Annie Mercier , Fabrice Feltzinger , Thierry Piétra , Sophie Canet , Arnaud Henriet , Thomas Goldberg , Fred Lagrange , Aline Chabot , Annaëlle Le Gall , Nicolas Benoît , Camille Razat , Adèle Simphal , Anne-France Deroude , Martin Fougerolles , Arnaud Jacquinet ve Marie Parisot

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?