Rise of the Footsoldier 3 izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 4,00 out of 5)

1

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Rise of the Footsoldier 3 izle

İnsan hayatının kesitlere ayıracak olursak , bir başlangıç iki yükseliş ve duraklama dönemi olmak üzere 3 safhadan oluşur. Bu sayfaların geçişlerinin ne kadar süreceğini ise sizin hayatınız belirler. Kimisi bu yükselişi hızlı yaşarken, kimisi yıllarca beklemek zorunda kalır. Rise of the Footsoldier 3 izlerken bir adamın ne kadar hızlı yükseldiğini ve bir anda büyük bir üne kavuştuğunu göreceksiniz.

Rise of the Footsoldier 3 izle

Ünlü bir gangster olan Pat Tate, daha öncesinde bir holigandır. Hayatının holiganlık dönemini atlatan bu adam daha sonra barlarda güvenlik görevlisi olarak görev yapar. Ardından ise büyük bir adım atarak ünlü bir gangstere dönüşür. Bu yükselişini hep birlikte göreceğimiz efsane bir yapım sizlerle. Rise of the Footsoldier 3 filmi harika bir yapım olarak nette ilk sizlerle.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Erotik Filmler, Orjinal Filmler, Suç Filmleri

Yapım: İngiltere | 2017

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Zackary Adler

Oyuncular: Craig Fairbrass , Terry Stone , Roland Manookian , Jamie Foreman , Josh Myers , Eddie Webber , Ian Virgo , Andy Beckwith , Shaun Ryder , Laura McMonagle , Emily Wyatt , Larry Lamb , Stephen Marcus , Billy Murray , Richard Aloi , Marcello Walton , Gary Baxter , Jason Beeston , Chris Bell , Michael Bendixen-Cole , Mark Stedman , Jimmy 'The Bee' Bennett , Benny Bereal , Conor Boru , Emma Bryant , Nick Byatt , Neil Chapelhow , Richard Clark , Stephen Coelho , Krispian Connor , Tony Cook , Simon Cotton , Brian Croucher , Christian Di Sciullo , Paddy Doherty , Gary Driscoll , Daniel Eghan , Michael Elkin , Joncie Elmore , Tony Fadil , Dan Fredenburgh , Richard Gething , Andy Gillies , Lee Nicholas Harris , Ty Hurley , Jamie Jewitt , Kris Johnson , Jackson Kai , Jake Kannoo , James Kermack , Theresa Lamb , Marcus Langford , Kevin Leslie , Teddy Linard , Mark Loveday , Bobby Lyon , Alex Marx , Louise Michelle , Tony Montalbano , Sammy Moore , Paul O'Kelly , Gemma Oaten , Alfie Pettit-Page , Jonathan Rhodes , Arinder Sadhra , Christopher Sciueref , Mark Sears , Matt Shaw , Shahbaz Sheikh , Glenn Speers , Daniel Stisen , Darren Tassell , Paul Terry , Dywayne Thomas , Gillian Tully , Daniel Tyler-Smith , Elena Valdameri , Alex Watts , Jo Wheatley , Lee Whitlock , Karl Kennedy-Williams , Kelly Wood , Jason Wright , Phil Wright ve Wayne de Strete

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?