Replace izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 3,00 out of 5)

3

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Replace

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Replace izle 2017

Herkes bir gün yaşlanacaktır ve ölecektir. fakat erken yaşlanma gibi bir hastalıkta mevcuttur. Erkenden yaşlanmayı kimse istemez. İlk önce bir gençlik döneminde hayatın tadını çıkarmak daha sonra ise eğlencenin tadına varmak isterler. Bunun içinse ellerinden geleni yaparlar. Replace izleyicisini bekleyen sürpriz çok ilginç olacak.

Replace izle

Kira Mabon, çok güzel bir kızdır ve eğlenmeye bayılır. Fakat tuhaf bir şeyler olmaya başlar vücudunda. Vücudu kuruyup dökülmeye başlar. Bunu görünce çok tuhaf hisseder ve doktora gider. Doktor daha önce böyle bir durumla karşılaşmadığı için incelemek ister. Fakat Kira, bu sorunun çözümünü bulmuştur. Fakat bazı canlara kıyması gerekecektir. Kendi cildini başkasının kiyle değiştirebilmektedir. Replace filmiyle gizem filmlerini en iyi biçimde izleme imkanı bulacaksınız.

Tür: 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Orjinal Filmler

Yapım: Almanya | 2017

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Norbert Keil

Oyuncular: Rebecca Forsythe , Lucie Aron , Barbara Crampton , Sean Knopp , Adnan Maral , Agnes Kiyomi Decker , J. David Hinze , Teresa Gluck , Daniel Holzberg , Matthias Beier , Laura Cuenca Serrano , Felix von Poser , Lea Urban , Genevieve Boehmer , Julia Mauracher , Maria Magdalena Rabl , Ute Cremer , Sofia Stemmer , Juana Mauff , Lana Amadie , Kate Fenton , Hannah Jessberger , Sophie Krafft , Anna Kunz , Michael Lettner , Kyle Marcovecchio , Elias Nasralla , Jitander Singh , Anuschka Tochtermann , Veronika Trogemann , Harda von Poser , Gabriele von Schlieffen , Breven Angaelica Warren ve Richie Wilde

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?