Plaj Fareleri izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

7

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Plaj Fareleri

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Plaj Fareleri izle 2017

Ergenlik dönemlerini sorunlu geçiren gençlerde cinsel kimliksizlik diye bir durum olur. Bu durumda kalan gençler, kendilerin neden hoşlandığını bir türlü anlamazlar. Bunun için hemcinsleriyle birlikte olmak ister. Bu aslında onların verdiği bir karar değildir. Çevre ve toplum baskısını üzerinde hisseden bu tip gençlerin cinsellik konusunda doğru bir tercih yapması beklenemez. Plaj Fareleri izlerken bir gencin kendisi konusunda bile veremediği kararları göreceğiz.

Plaj Fareleri izle

Amerika’nın Brooklyn şehrinde yaşayan Frankie, ailesiyle yaşamaktadır. Ailesinde kaçıp sürekli ipsiz sapsız arkadaşlarla takılan Frankie, cinsellik konusunda oldukça kararsız bir gençtir. Annesinin bir kızla beraber olması için yaptığı baskılar ve çevresinden sürekli onun için bir şeyler yapmasını istemesinden olacak ki, kızlar yerine erkeklere yönelmeye başlar. Cinsel kimlik arayışını anlatan mükemmel bir film sizlerle. 2017 filmlerinin en seçkin örneklerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Erotik Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: USA | 2017

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Eliza Hittman

Oyuncular: Harris Dickinson , Madeline Weinstein , Kate Hodge , Neal Huff , Nicole Flyus , Frank Hakaj , David Ivanov , Anton Selyaninov , Harrison Sheehan , Douglas Everett Davis , Gabriel Gans , Erik Potempa , Kris Eivers , J. Stephen Brantley , Christian Whelan , Lila Golubitskaya , Bruce Anthony Clough , Jason Kaminsky , Valentin Osipov , Alan Slobodsky , Giovanna Salimeni , Victoria Mattos , Oksana Vodoviz , Chanelle A. McCoy , Lindajean Milioto , Judy Schwartz , Yanir Shriki , Galit Shriki , Daniel Shriki , Mimi Bagdadi , Amy Bagdadi , Samantha Franco , Tiffany Hinchey , Daniel Flyus , Keith Gans , Ula Robertson , Kenny Chen , Alexander Aufrichtig , John Maffeo , Katlen Mintsis , Joseph Tuzzolo , Olen Nedoliz , Aziz Ametov , James Brewer , Jeremy Hersh ve Hassan Farrow

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?