Phantom Thread izle 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

3

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


loading...
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Phantom Thread izle 2018

Eskiden de ünlü insanlar ünlü terzilerde diktirirlerdi kıyafetlerini. En iyi kıyafeti diken terziyi bulup her şeylerini onlara diktirirlerdi. Çoğu ünlüyü kıyafetlerinden tanımaktayız artık. Günümüzde moda çok ileri bir seviyeye taşınmıştır. Kimisine göre artık insanlar uçuk şeyler giymekte. Kendisini giydikleriyle ünlü yapmaya çalışmaktadır. Sizleri bu romantik filmlerin eşsiz bir örneği olan “Phantom Thread” filmiyle, 1950 yılına götürüyoruz.

Phantom Thread izle

Bu dönemde herkes kıyafetlerini Reynolds Woodcock’a diktirir. Londra’nın en iyi terzisi olan Reynolds Woodcock ve kardeşi Cyril, en ünlü insanların işlerini yapmaktadırlar. Böylesine özel tasarımlar yaptıkları içinde kazançları da çevreleri de oldukça doludur. Reynolds, Alma adında bir kızın işlerini yapar ve bu kadında herkesten farklı bir şey görür. Defalarca kadınlarla birlikte olmuştur fakat bu kadında onu çeken farklı bir durum vardır. Alma ile aşk yaşayan Reynolds, sonunda ilham perisini bulmuştur ve en iyi kıyafetleri dikmeye başlamıştır. Fakat bu ilişkinin sonunun nereye gideceğini ikisi de bilemez. 2018 filmlerinin en kaliteli sürümlerini ilk sitemizde görebilirsiniz.

Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Romantik Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD | 2017

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: Paul Thomas Anderson

Oyuncular: Vicky Krieps , Daniel Day-Lewis , Lesley Manville , Sue Clark , Joan Brown , Harriet Leitch , Dinah Nicholson , Julie Duck , Maryanne Frost , Elli Banks , Amy Cunningham , Amber Brabant , Geneva Corlett , Juliet Glaves , Camilla Rutherford , Gina McKee , Philip Franks , Tony Hansford , Steven F Thompson , George Glasgow , Niki Angus-Campbell , Georgia Kemball , Nick Ashley , Ingrid Sophie Schram , Ellie Blackwell , Zarene Dallas , Brian Gleeson , Pauline Moriarty , Harriet Sansom Harris , Eric Sigmundsson , Phyllis MacMahon , Richard Graham , Silas Carson , Martin Dew , James Thomson , Tim Ahern , Lujza Richter , Leopoldine Hugo , Délia Rémy , Alice Grenier , Emma Clandon , Ian Harrod , Sarah Lamesch , Julia Davis , Nicholas Mander , Jordon Stevens , Michael Stevenson , Jane Perry , Charlotte Melen , Neil Broome , Christopher David Burton , Graham Burton , Joseph Callaghan , David Charles-Cully , Olivia Charlotte Cole , Bern Collaço , Michael Gabbitas , Caroline Garnell , Jack Gordon , Cris Haris , Khristopher MacLeod , Alexandra Moloney , Andrew G. Ogleby , Pip Phillips , Gino Picciano , Richard Price , Jason Redshaw , Kelly Schembri , Dave Simon , Darren Talbot , Jack Tyson ve Cecile Van Dijk

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?