Ölümcül Deney Dejavu izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

5

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Ölümcül Deney Dejavu izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Ölümcül Deney Dejavu izle 2017

Okul zamanlarında öğrencilerin çok fazla giderleri olduğu için ekstra bir gelire ihtiyaçları vardır. çünkü arkadaş ortamında gezip tozma çok olduğu için para sürekli olarak gitmektedir. Onun için kafe ve benzeri yerlerde part time çalışmaktadırlar. Bazen yaptıkları işten zararda görebilirler. Ölümcül Deney Dejavu izlerken de anlattığımız tespite benzer bir durumla karşılaşacaksınız.

Ölümcül Deney Dejavu izle

Beş arkadaş üniversitede sürekli paraya ihtiyaç duymaktadırlar ve bir işe girmeye karar verirler. Gazetede gördükleri bir iş onlara cazip gelir. 2000 dolara yapacakları iş basit görünmektedir. Bir deneye katılarak, 2000 dolar gibi büyük bir para kazanacaklardır. Aldıkları bu ilaçlar onların hafızalarını güçlendirmektedir. Bu durum başlarda eğlenceli de olsa, bir süre sonra yan etkisini göstermeye başlar. Bu ilacı alanların tüm netliğiyle ölümlerini görebilmektedirler. Gördükleri bu görüntüler en kısa sürede gerçekleşmektedir. Ölümlerini engellemeye çalışan bu gençlerin bir katili vardır. Bu katil onlardan her zaman bir adım önde gitmektedir. Daha önceki bir denek olacağını düşündükleri bu katili bulmaları gerekir. Ölümcül Deney Dejavu filminde gerilim filmlerindekine benzer bir durum bulunmaktadır.

Tür: 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: USA - 2017

IMDB Puanı: 5.1

Yönetmen: D.J. Viola

Oyuncular: Nathan Kress , Virginia Gardner , Kirby Bliss Blanton , Ryan Higa , Mark Furze , Ethan Peck , William Mapother , Mark Rolston , Marnie Alexenburg , Christopher Allen , Katie Booth , Shaun Brown , Daisun Cohn-Williams , Barry Habib , Julia Ling , Reiley McClendon , Mishel Prada , Wayne Alon Scott , Matthew Skomo ve Pam Trotter

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?