Ölüm Yarışı 4 izle Anarşinin Ötesinde
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 votes, average: 4,14 out of 5)

11

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Ölüm Yarışı 4

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Ölüm Yarışı 4 izle Anarşinin Ötesinde

Ölüm yarışı dendiğinde hepimizin aklına aynı şey geliyor. Kanlı yarışlar, acımasız mahkumlar ve özgürlük için çırpınan daha niceleri… Ölüm Yarışı 4 filminin vizyona girip girmeyeceği tartışma konusuydu. Fakat geçtiğimiz ocak ayında alınan bir kararla film vizyona girdi. sistemi değiştiren senaristler farklı bir boyut getirmiştir. Aksiyon filmlerinin içinde izleyeceğiniz harika bir yapım.

Ölüm Yarışı 4 izle

Hapishanelere yapılan destekler ve bahisler çok büyük oranda artmıştır. Goldberg adındaki bir adam buradan büyük bir servet edinmiş ve hala edinmeye devam etmektedir. Devletin derin kaynaklardan edindiği bilgiye göre; hapishanenin kralı olarak görülen Frankenstein, büyük bir isyan hazırlığındadır. Bu hazırlığı duraklatmak veya kökten yok etmek içinse Connor Gibson adında bir, özel ajan içeri sokulmuştur. Görevi Frankenstein’ı yarışlarda yenmek gerekirse öldürmektir. Bunun için içeriden dostlar edinmesi kolay olmayacaktır. Bu görev belki de onun sonu olacaktır. Frankenstein için burası bir saraydır ona dokunmak neredeyse imkansızdır. 2018 filmlerinin içinde Ölüm Yarışı 4 izlerken aksiyonun dozunun her an arttığını göreceksiniz.

Tür: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: ABD | 2018

IMDB Puanı: 5.7

Yönetmen: Don Michael Paul

Oyuncular: Zach McGowan , Frederick Koehler , Christine Marzano , Yennis Cheung , Cassie Clare , Lucy Aarden , Nicholas Aaron , Victoria Ananieva , Neli Angelova , Vanina Arias , Kellie Blaise , Diana Dimitrova , Michael Flemming , Danny Glover , John Hales , Polina Ivanova , Cameron Jack , Lorina Kamburova , Daniel Kolchev , Vera Milanova , Genislav Naydenov , Natalie Ann Parry , Velislav Pavlov , Rasina Pavlova , Velizar Peev , Tsteso Penkov , Julian Seager , Lee Shone , Reni Sirmina , Danny Trejo ve Veselin Troyanov

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?