Ölüm Yarışı 2050 izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

2

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Ölüm Yarışı 2050 izle

Ölüm Yarışı 2050 filmi; serinin biraz ilerisinden devam etmektedir. Ölüm Yarışındaki olayın aynısı bu filmde de yer almaktadır. Hapishanede özgürlük için düzenlenen yarışlarda herkes birbirini öldürmektedir. Yarışı kazanmak uğruna her şeylerini verecek mahkumlardan bahsediyoruz. Aksiyon filmlerinin en seçkinleri sizlerle.

Ölüm Yarışı 2050 izle

Yarış alanında öldürmelerin çok puan getireceğini açıklayan hükumet, insan sayısını azaltmayı planlamaktadır. Yasal biçimde insanların katledilmesini sağlayan yasayla birlikte büyük bir insan pazarı haline getirdiler hapishaneyi. Ölüm yarışı 4 izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Tür: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim-Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD | 2018

IMDB Puanı: 3.8

Yönetmen: G.J. Echternkamp

Oyuncular: Manu Bennett , Malcolm McDowell , Marci Miller , Burt Grinstead , Folake Olowofoyeku , Anessa Ramsey , Yancy Butler , Charlie Farrell , Shanna Olson , Leslie Shaw , Helen Loris , Pierre Paolo Goya Kobashigawa , Sebastian Llosa , Debbie Mcintosh , Emilio Montero , Junior Jain Toboada Palomino , Sterling Taylor , Mark Sutcliffe , Jonathan Fisher , Daniela Vargas , Karl Muse , Mark Doran , Robert Slattery , Alberto Osterling , David Smith , Jason Simms , Jerry Matheny , Daniele Muttini , D.C. Douglas , Hailey Livingston ve Gonzalo Alonso Ruiz

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?