O Matador izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

6

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


O Matador

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
O Matador izle 2017

Eskiden batı diye tabir ettiğimiz bölgede insanların birbirlerini öldürmesi oldukça kolaydır. Kasaba kasaba dolaşan insanlar ve birbirleriyle duellolar yapan insanlar görmek mümkündü. Böylesine kan dolu bir ortamda hayatta kalmak ise neredeyse imkansız gibidir. Hayatta kalmanın en büyük şartı ise iyi silah kullanmaktan geçer. O Matador izlerken silah kullanma konusunda dediklerimizi daha net anlamış olacaksınız.

O Matador izle

Batı’nın kızıştığı zamanlardır. Pernambuco bölgesinin kırsalında yaşayan Cabeleira, sıradan bir adamdır. Tek derdi ise babasını öğrenmektir. Bunun için ne yaptıysa, kime sorduysa bir cevap alamamıştır. Daha fazla dayanamaz ve yola düşer. Yol boyu karşılaştığı insanları öldürmek zorunda kalan Cabeleira, kanunsuz bir ölüm makinesine dönüşür. Aksiyon filmlerinin içinde izleyeceğimiz O Matador filmi sizler için iyi bir başlangıç filmi olacaktır.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Editör Önerisi Filmler, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Western

Yapım: Brezilya | 2017

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: Marcelo Galvão

Oyuncular: Maria de Medeiros , Diogo Morgado , Will Roberts , Phil Miler , Etienne Chicot , Mel Lisboa , Paulo Gorgulho , Marat Descartes , Daniela Galli , Francisco Gaspar , César Brasil , Igor Cotrim , Nill Marcondes , João Miller , Carlos Miola , Thaís Cabral ve Deto Montenegro

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“O Matador izle 2017” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. ersinz - 2 sene önce demiş ki:

    muhteşem bir film tavsiye ederim izleyin