My Cousin Rachel izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

1

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
My Cousin Rachel izle 2017

Harika bir kitap uyarlamasıyla karşınızdayız. My Cousin Rachel filmi, Daphne du Maurier’in çok satan roman uyarlaması olarak karşımızda. Filmde; Philip adındaki genç bir adamın hayatına mercek tutuyoruz. hiç beklemediği bir anda akrabası tarafından ziyaret edilir. Akrabası olduğunu söyleyen Rachel, çok güzel ve gizemli bir kadındır. Bu kadının kocası ise Philip’in koruması olarak görev yapmaktadır.

My Cousin Rachel izle

Fakat kocasının ölümü üzerine tüm şüpheler Rachel’ın üzerine çevrilmiştir. Philip, bu cinayetin arkasında bu kadının olduğunu bilmektedir ve bunu açığa çıkarmak için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır. Fakat kadının ona yaklaşmasıyla birlikte aralarındaki bu tuhaf ilişki her ikisi içinde büyük bir sorun olacaktır. Philip ile aralarındaki karşı konulmaz çekim kuvveti onları zarara sürükleyecektir. 2017 filmlerinin içinde göreceğimiz My Cousin Rachel izlerken duyguların saniyeler içerisinde nasıl değiştiğini gözlerinizle tecrübe edineceksiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: 2017 / ABD

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Roger Michell

Oyuncular: Rachel Weisz , Sam Claflin , Iain Glen , Holliday Grainger , Andrew Knott , Poppy Lee Friar , Simon Russell Beale , Pierfrancesco Favino , Alexander Arnold , Andrew Havill , Vicki Pepperdine , Harrie Hayes , Katherine Pearce , Dorian Lough , Deano Bugatti , Louis Suc , Austin Taylor , Tim Barlow , Attila G. Kerekes , Stuart Davidson , Adam Loxley , Tristram Davies , Tobias Beer , Bobby Scott Freeman , Cal McCrystal , Chris Gallarus , Don Whistance , Sparrow Michell , Holly Sohail , Neil MacColl , Ray Sampson , Corin Chatwin , Margaret Michell ve Wilf Walters

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?