Munna Michael izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)

14

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Munna Michael

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Munna Michael izle 2017

Dans etmek kadar güzel bir şey yoktur şu dünyada. Dans ettiğin o an her şeyi unutursun. Sadece sen ve müzik vardır. Müziğin ritmine verirsin kendini ve vücudunu hareket ettirirsin. Dans etmeyi bil veya bilme hiç bir önemi yoktur. Orada sen yalnızsındır ve sergilediğin şeyse senin eserindir. Buna özgürlüğün son noktası denir. Dans etmekten hiç bir zaman vazgeçmeyip hep daha fazlasını yapabileceğinize inanmanız gerekir. Munna Michael izlerken göreceğiniz şeyse bir tutkudur.

Munna Michael izle

Dans denilince akla gelen ve dansın ikonu olarak bilinen Michael Jackson’ı herkes tanır. Kendi adında bir dans şekli olan tek insandır o. Bu onun yıllardır geliştirdiği tutkusunun eseridir. Onun dansları dünyanın dört bir yanında sergilenmektedir. Onun dansında binlerce gösteri bulunmaktadır. Böylesine bir dansçıyı örnek almamak olmaz. Munna Michael, olarak bilinen bir adam, Tıpkı Michael Jackson gibi, dans etmek ister. Onun figürlerini yöresel Hint dansıyla harmanlayıp yeni bir akıp başlatmak ister. Bu dansı çıkarmak içinse her şeyi yapacaktır. Hint filmlerinin en iyi dans figürleriyle dolu bir film sizlerle.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Hint Filmleri, Müzikal Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: Hindistan | 2017

IMDB Puanı: 3.5

Yönetmen: Sabir Khan

Oyuncular: Nidhhi Agerwal , Sahil Anand , Jiiva , Farah Khan , Sudesh Lehri , Siddharth Nigam , Chetna Pande , Ronit Roy , Vivaan Shah , Paresh Shirodkar , Tiger Shroff , Anupam Shyam , Nawazuddin Siddiqui , Chitrangda Singh , Ratan Singh , Anaika Soti , Gill Stoker , Shenaz Treasury , Pankaj Tripathi ve Sanjay Wadekar

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?