Mfa izle 2017 Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 3,67 out of 5)

12

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Mfa izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Mfa izle 2017 Türkçe Dublaj

Kızların en büyük sorunudur tecavüze uğramak! Bu soruna bir türlü engel olamazlar. Kendince çözümler bulsalar da geçici çözümler olmaktadır. Gece bir yere gitmekten korkar olmuşlardır. Bu onlar için çok iğrenç bir durumdur ve ruhlarında ömür boyu taşıyacakları bir yara bırakır. Bu konuda yasalarında yetersiz kalması ayrı bir sorun teşkil etmektedir. Mfa izlerken göreceğiniz kız, kendince bir çözüm bulmuştur. Adaletini kendi dağıtmaktadır.

Mfa izle

Üniversitede sanat bölümünde okuyan bir kız, bir gece evine giderken tecavüze uğrar. Bunun ardından tecavüzcüsünü öldürerek ortadan kaybolur. Bu durumun ardından kafasında bir şeyler canlanır. Kendini üniversiteli kızlara tecavüz edenlerle mücadeleye adar. Bunun ardından üniversiteli öğrencilere tecavüz edenleri bir bir bulup onları öldürmeye başlar. Mfa filmnde göreceğiniz bu gerilim filmlerindeki vahşete tanık olacaksınız.

Tür: 2017 Filmleri, Erotik Filmler, Gerilim Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler

Yapım: ABD - 2017

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Natalia Leite

Oyuncular: Francesca Eastwood , Clifton Collins Jr. , Michael Welch , Andrew Caldwell , Peter Vack , Leah McKendrick , Liberty Hobbs , Adam Lazarre-White , Mike C. Manning , David Sullivan , Marlon Young , Mariah Owen , Kyler Pettis , Christina Cha , Kelly Walker , Kate Alden , Bryant Wood , Albina Katsman , Nicholas Walker , Kyle McKeever , Nicholas Adam Clark , Karalynn Dunton , David Huynh , Rachel Amanda Bryant , Chris Labadie , Jess Nurse , Kyle Butenhoff , Ryan W. Garcia , Melanie Britton , Ruby Elise , Nick Hargrove , Andrew de Burgh , Joey Beni , Alexandra Fatovich , Megan Clancy , James Hawthorn , Brian Carroll , Brian Carroll , David Abed , Curtis K Case , Chandler Emerson , Olga Balaban , Seth Maxwell , Sophia Grosso , Mary Price Moore , Kelsey Oluk , Max Landwirth , John Benitz , Helen Cho , Stephen Burgess , James Henderson , Mary Lou Matthews , Rachel Zink , Megan Duquette , Andrea Clemons , Javier Chavarin , Christopher Odom , James E. Clark , Dennis Garr , Dominique Willingham , Ally Cron , Krystelle Lorraine , Logan Clark , Gianna Gravalese , Christian Broussard , Kieran McShane , Christine Hughes , Taylor Eckerline , Steven Spohn , Andrea Monte-Warren , Alex Malin , Laura Robinson , Johnny Castro , Cyndi Castor , Jesse Chrisp , Christopher Cano , Jyotin Hayes , Shannon Domingsil , Luisa De Paula , Jayna Jo Guest , Paige Westerlin , Keith Kulick , Brian Hickerson , Erin Crowder , Andrew Cheniyi , Jason Chao , C.J. Hawkins , Mia Jimenez , Samuel Speciale , Dree Paterson , Noel McGuire , Mark Holt , Rebecca Conner , Cassandra Archer , Michael Wayne Brown , Kyle Peck , Mollie Khachadoorian , Dylan Sanderson , Koji Tohman , Katrina Rennells , Julia Wilson , Alex Racanell , Avery Sorenson , Nadia Gonzalez , Raven Rivera , Alana Caires , Dylan Gunnari ve Nick Downs

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Mfa izle 2017 Türkçe Dublaj” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. serkan - 2 sene önce demiş ki:

    İzlenmeli!

  2. hüseyin - 2 sene önce demiş ki:

    hak eden yerini buluyor iyi di izleyin