Metal Simyacı izle 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

6

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Metal Simyacı izle 2018

Bir çok dizisi ve animesi olan “Metal simyacı” yapımı şimdi film olarak sizlerle. Ailenin dünyadaki en önemli şey olduğunu söylesek kimse itiraz etmez sanırım. Aile gittikten sonra geri kalan şeylerin pek bir önemi kalmıyor. İmkan olsa ailesi ölenler, onların canlandırmak için kendilerinden bir şeyler feda ederler. Metal Simyacı izlerken göreceğiniz iki kardeşte buna benzer bir durum yaşamıştır.

Metal Simyacı izle

Edward ve Alphonse Elric adındaki iki kardeş küçük yaşta babaları tarafından bırakılmış ve yakın zamanda ise annelerini kaybetmiştir. Hayattaki tek varlıkları olan annelerini hastalıktan kaybetmek çocukları oldukça üzmüştür. Bir simyacı yardımıyla yasak olmasına rağmen yine de annelerini dirilmek istemişlerdir. Fakat bu öylesine korkunç sonuçlar doğurmuştur ki! Alphonse vücudunu , Edward ise sağ kolunu kaybetmiştir. Kardeşini tamamen kaybetmemek için vücudun boş bir robot benzeri tenekenin içine sokmuştur. Kardeşine böylesine bir şeyi yapmak için sol bacağını feda etmek zorunda kalmıştır. Vücutlarına yeniden kavuşmak için aksiyon dolu bir maceraya atılmak zorunda kalmışlardır. 2018 filmlerinin içindeki aksiyonu bol yapım sizlerle.

Tür: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: Japonya | 2018

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Fumihiko Sori

Oyuncular: Ryôsuke Yamada , Tsubasa Honda , Dean Fujioka , Ryûta Satô , Misako Renbutsu , Yô Ôizumi , Kenjirô Ishimaru , Yasuko Matsuyuki , Shinji Uchiyama , Kanata Hongô , Natsuna , Fumiyo Kohinata , Natsuki Harada , Jun Kunimura ve Atom Mizuishi

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?