Madtown izle 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)

3

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Madtown izle 2018

Hayatını hiçte istediği gibi yaşayamayan bir adam, uzun bir suç geçmişinin ardından hapishaneye düşer. Uzun zaman içeride kalan adam bir şeyin farkına varır. Hayattaki tek varlığı olan kız kardeşini hatırlar. Onu bulacak ve her şeyi geride bırakacaktır. Fakat kız kardeşini bulması çok zor olacaktır.

Madtown izle

Uzun zamandır aramadığı bu kız, kim bilir belki şehir değiştirmiştir. Bunu öğrenmesi için büyük bir yol katedecektir. Madtown filminde aradığınız dram filmlerini ve gerilimi bulabileceksiniz. Büyük bir uğraşla çekilen yapımda harika bir kurgu söz konusudur. Madtown izlemek için sitemize bekleriz.

Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Orjinal Filmler

Yapım: ABD | 2018

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Charles Moore

Oyuncular: Milo Ventimiglia , Rachel Melvin , Amanda Aday , John Billingsley , Bonita Friedericy , Matt Lockwood , Joshua Elijah Reese , Brett Castro , Kinsley Funari , Kristina Kopf , Christopher Mele , Cameron McKendry , Sean Grandillo , Richard Hagerman , Brian Bowman , Aubree Stone , Lauren Ashley Berry , Redwan Kamel , Jeffrey Grover , Nathanial Weiland , J. Scott Scheel , Nathan Neorr , Brent Reichert , Natalie Welch , Cherie McClain , Bob Ellis , James Weir , Dan Snyder , Alyssa Chase , Shaun Parker , Lindsey Mitchell , Lily Kozub , Jake Ingrassia , Bill Bradshaw , Carmen Gangale , Brandon T. Smith , Jamie Ceasar , Angela Reagins , Jason L. Wang , Dan Anders , Karin Boesler , Sarah Marie Claire Brooks , Brianna Burke , Steven Farris , Rod Fielder , Joe Gallipoli , Marie A. Garton , Jorge J. González , Paul Lang , Jennifer Lavi , Kris Leiter , Christine Magda , Christine Magda , Sandra Mroczka , Evie Neal , Pauline Nowakowski , Whitney Romito-Mason , Melissa Santiago , Debbie Scaletta , Edd Schultz , Jeff Seich ve Jeanine Visuue

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?