Kutsal Geyiğin Ölümü izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)

5

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Kutsal Geyiğin Ölümü

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Kutsal Geyiğin Ölümü izle 2017

Bir çok insan yardım etmeyi sever. Gücü nispetinde yardımcı olan her kişi kendisini iyi hisseder. Birine yardım etmek onu koruyup kollamak büyük güven verir. Bu tip bir iyilikse bütün bir ömür unutulmaz. Fakat yardım ettiğiniz kişi her zaman sizin gibi düşünmüyor olabilir. Siz yardımcı olmak isterken o sizin bütün hayatınıza göz dikmiş olabilir. Kutsal Geyiğin Ölümü izlerken buna benzer bir konuyu işleyeceğiz.

Kutsal Geyiğin Ölümü izle

Alanında çok ünlü olan Kardiyolog Dr. Steven Murphy ve iyi bir göz doktoru olan karsı Anna güzel bir çifttir. 14 ve 12 yaşlarında olan Kim , Bob onların sevgili çocuklarıdır. Bu ailenin en süper tarafı ise herkese yardımcı olmalarıdır. Özellikle de Martin için yaptıkları unutulacak iyilikler değildir. Steven, Martin’i kendi çocukları gibi görmekte ve onu kendi çatısı altında yaşatmaktadır. Doktor için küçük bir yardımdır bu aslında. Fakat Martin sıradan yetim bir çocuk değildir. Zamanla ailenin içini karıştırmaya başlar. Tıpkı onların çocuğu gibi muamele görmek ister ve bu duygu yerini kıskançlığa bırakır. Olaya müdahale etmek isteyen Steven, için belki geç olabilir. Gizem filmleri izlemek için doğru yerdesiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Editör Önerisi Filmler, Gizem Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD ve İngiltere | 2017

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Yorgos Lanthimos

Oyuncular: Nicole Kidman , Colin Farrell , Alicia Silverstone , Barry Keoghan , Raffey Cassidy , Bill Camp , Sunny Suljic , Denise Barone , Ming Wang , Jerry Pope , Josephine Elle , Lea Hutton Beasmore , Rachael Mcadams , Nathaniel Sizemore , William Willet , William Cross , Michelle Poole , Amy Clark , Denise Dal Vera , Michael Lee Bailey , Kenneth Meyer , Bryant Bentley , Charles Poole , Megan Chelf Fisher , John W. Harden , Richard Doone , Matt Ridley , Debbie Davis , Robert Gerding , Steven Schraub , John Newsom , Dori Lucas , Joanne Popolin , Dylan Keith Adams , Brian Lamont , Laura Dejean , Sammy Geroulis , Tessa Loxley , Barry G. Bernson , John E. Brownlee , Brian D. Schroeder , David Pittinger , Christina Sparks , Jennifer Henson , Derek Polen , Aaron Pullins IV , Margot Westermen , George W. Ellerman , Braden , Charles P. Chambers , Gary Maloney , Kathleen Ellerman , Shuo Chen , K.D. Richardson , Anita Farmer Bergman , Juliane Collins , Michelle Dobrozsi , Donnie Dunn , Shawn P. Farrell , William C. Ingram , Beverly Kristy , Harry McCane , Michael D Overman ve Steven Terry Walker

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kutsal Geyiğin Ölümü izle 2017” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. fatya - 2 sene önce demiş ki:

    iyi film guzel film amma ben bi bok anlamadm kardsim

  2. zühtü - 2 sene önce demiş ki:

    Biraz karmaşık ve psikolojik derinliği olan filmleri sevmeyenler bu filmi de izlemesin derim.Bu yönetmenin tüm filmlerinde olduğu gibi görmezden gelinenler,ailevi sorunlar,ikiyüzlülükler,burjuva yaşantısı,gerçeklerden kaçmalar v.s var.Tüm bunları gerilimle süsleyerek anlatmış tabi.