Kurtlar izle 2017 Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

1

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Kurtlar

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Kurtlar izle 2017 Türkçe Dublaj

Başarılı insanlara bakıldığında hepsinin başarısının kaynağı hemen hemen aynıdır. Çektikleri sıkıntılardan ders çıkaran ve denemekten hiç vazgeçmeyen insanlar ancak başarılı olabilirler. Bu insanların yaşadıkları hayat mükemmel değildir fakat onlar yaptıkları işi en iyi biçimde yapmaya çalıştıkları için başarı onlara kendiliğinden gelir. Hayat her zaman kötü onu katlanılabilir kılmak bizim elimizde. Kurtlar izlerken tam olarak neyden bahsettiğimizi daha iyi anlayacaksınız. Dram filmlerinin içinde izleyeceğimiz en iyi yapım.

Kurtlar izle

çok parlak bir geleceği olan Anthony, henüz 18 yaşındadır. Bu öğrenci başarıdan başarıya koşmaktadır. Corneel Üniversitesi tarafından seçilen nadir öğrenciler arasındadır. Anthony, tam anlamıyla bir basketbol yıldızıdır. Hayal edilebilecek her şeye sahiptir. Okulun en güzel kızı ile çıkmaktadır. Çevresi tarafından çok sevilen ve parmakla gösterilen kişidir. Anthony, sadece aile yönünden biraz sıkıntılıdır. babası kumar düşkünü bir adamdır ve annesi ailenin bir arada olması için çabalamaktadır. Harika bir yapım olan Kurtlar filmi bir çok kişiye önderlik edebilecek bir yapım.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2016 | ABD

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Bart Freundlich

Oyuncular: Carla Gugino , Jessica Rothe , Michael Shannon , Chris Bauer , Zazie Beetz , Taylor John Smith , Matthew Porretta , Lynn Marocola , Marko Caka , Wayne Duvall , Jake Choi , Cindy Cheung , Christopher Meyer , Luis Da Silva Jr. , Danny Hoch , Nancy Cejari , Richard Kohnke , Noel Ramos , Nathan Clarkson , Leon Gonzalez , Noah Le Gros , Ralph Rodriguez , Mark Vincent , Ron Simons , John Douglas Thompson , Teddy Bergman , Gibson Frazier , Seth Barrish , James Brickhouse , Nicole Bonifacio , Johnny Alicea , John Michael Bolger , Larry Gevirtz , Kevin Yamada , Salvatore Inzerillo , Scott Martin , Judy San Roman , David Walcott , Derek Zuzunaga , Danny Belford , Matt Gorsky , C.J. Velasquez , Lori Burch , Stephanie Thiel , Samuel Ray Gates , Jonathan Leigh West , Stephanie Katz , David Eggers , Kamron Leal , Kacey Leigh , Mike Troll , Meredith Binder , Harry L. Thomas , Keith Mackler , Chris Champeau , Nick Gifford , Negesti Brown , Nikki Stallone , Joe Penczak , Nadia Pelletier , Kimee Ling , Juliette Marotta , Mbaye Samb , Mike Brouwer , LeeMann Bassey , Renzo Castro ve Nancy Ellen Shore

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?