Kralın Mesajı izle 2017 Türkçe Dublaj
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)

2

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Kralın Mesajı

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Kralın Mesajı izle 2017 Türkçe Dublaj

Anne babaların yanı sıra kardeşlerde çok önemlidir. en çok kavgayı kardeşler eder. Fakat en çokta birbirlerini kendileri severler. Kendileri kardeşlerini yerden yere vururlar, ama bunu bir başkası yaptığında canları acır. Kardeşlerin sevme biçimleri değişiktir yani anlaşıldığı üzere. Böylesine bir sevgi besleyen birinin kardeşinin öldürüldüğünü düşünsenize? Kralın Mesajı izlerken bir ağabeyin kardeşi uğruna yaptıklarını göreceğiz. “Kara Panter” filmiyle tanıdığımız oyuncu Chadwick Boseman başrolde yer alıyor.

Kralın Mesajı izle

Jacop King ve kardeşi Afrika’nın sıradan bir bölgesinde yaşamaktadırlar. Kardeşiyle birlikte çalışma hayatının stresinden uzakta bir tatil planı yaparlar. Tatile gitmek için hazırlanan iki kardeşten biri ortadan kaybolur. Jacop King, ortadan kaybolan kardeşinden bir mesaj alır. Bu mesajın ardından araştırmalara başlayan King, kız kardeşinin feci bir cinayete kurban gittiğini öğrenir. Bunun üzerine ise adalet ister. Fakat aradığı adaleti bulamayacağını anladığında ise, intikam duygusuyla bunu yapanların peşine düşer. Tek amacı kız kardeşine bunu yapanları bulmak ve onlara kız kardeşine yaptıklarının aynılarını yaşatmaktır. 2017 filmlerinin en seçkin örneklerinden birini sizlerle paylaşıyoruz. Keyifli bir seyir keyfini kaçırmayın.

Tür: 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: Afrika ve Fransa | 2016

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Fabrice du Welz

Oyuncular: Chadwick Boseman , Luke Evans , Alfred Molina , Teresa Palmer , Arthur Darbinyan , Lucan Melkonian , Diego Josef , James Jordan , Roman Mitichyan , Ava Kolker , Drew Powell , Jonno Roberts , Max Daniels , Natalie Martinez , Chris Mulkey , Jake Weary , Amin El Gamal , Wade Williams , Tom Felton , Anna Diop , Joe Seo , Alexia Dox , Tom Wright , Hae Jung Chae , Sibongile Mlambo , Andrew Kirsanov , Dale Dickey , Jonny Coyne , Sarah Adriana Solo , Lynn Adrianna , Tia Barr , Cristian Burea , Hasnaa El Faizi , Kirsty Hill , Rich Hill , Frederick Keeve , Paul Hansen Kim , Claude Knowlton , Casey Larios , Emily Lopato , Khristian Lupo , [email protected] , Michael Patrick McGill , Rachel Pringle , RiRia , Luci Suicide ve Madeleine Wade

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?