Korkusuzlar izle 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 4,67 out of 5)

10

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Korkusuzlar

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Korkusuzlar izle 2017

Doğanın kirletilmesi bir yana , yangınlar kadar büyük bir doğa felaketi yoktur. Çoğunlukla insanların neden olduğu bu yangınlar; doğal çevreyi bozmasının yanında bir çok yeşilin ve hayvanın telef olmasına neden olur. Orman yangınlarının bazılarında ise insan hayatları da gitmektedir. Yetkililerin yaptıkları uyarılar aldırış etmeyen insanlar; mangal yakmaktan vazgeçmezler, yanan sigaraları ormanlara atarlar ve çevrede bıraktıkları cam şişeler yüzünden bu yangınlar çıkar. Korkusuzlar izlerken büyük bir yangına karşı gönüllü direnen bir ekibin hikayesini izleyeceğiz.

Korkusuzlar izle

ABD’nin tarihi boyunca gerçekleşen en büyük orman yangını olarak tabir edilen; Malolan Yarnell Tepesindeki yangını hatırlayanlar vardır. 2013 yılında gerçekleşen bu doğa felaketinde onlarca insan ölmüştür. Bu yangının çok büyük çaplı olmasından dolayı yetkililer gereken yardımı yapamıyorlardı. Granite Mountain Hotshots ismini verdikleri bir itfaiye grubu bu yangına karşı kahramanca görev yapmıştır. Bunu yaparken de canlarını hiçe saymışlardır. Dram filmleri içinde izleyeceğimiz güzel bir yapım sizlerle.

Tür: 2017 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD | 2017

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Joseph Kosinski

Oyuncular: Josh Brolin , Miles Teller , Jeff Bridges , Jennifer Connelly , James Badge Dale , Taylor Kitsch , Andie MacDowell , Geoff Stults , Alex Russell , Thad Luckinbill , Ben Hardy , Scott Haze , Jake Picking , Scott Foxx , Dylan Kenin , Ryan Michael Busch , Kenneth Miller , Ryan Jason Cook , Brandon Bunch , Matthew Van Wettering , Michael L. McNulty , Nicholas Jenks , Sam Quinn , Natalie Hall , Howard Ferguson Jr. , Rachel Singer , Ralph Alderman , Forrest Fyre , Josh Hopkins , Jenny Gabrielle , Nicholas Liam King , Orion Pontes , Brytnee Ratledge , Barbie Robertson , Jade Kammerman , Pell James , Staci Robbins , Lauren Myers , Raleigh Cain , Michael Menchel , Kevin Wiggins ve Lora Martinez-Cunningham

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Korkusuzlar izle 2017” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. ismet inac - 2 sene önce demiş ki:

    neden yapiyorsunuz bunu türkce düblaj deyil