Korku Kayıtları izle 2017 Türkçe
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (10 votes, average: 4,50 out of 5)

20

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Korku Kayıtları izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Korku Kayıtları izle 2017 Türkçe

Şeytan çıkarma ayinleri bir çok dinde vardır. Bu ayinin ne kadar doğru ne kadar yalan olduğu tam bir muammadır. Bu durum kimi alimler tarafından mümkün olarak görülse de bazıları tarafındansa bir saçmalık olarak değerlendirilmektedir. Doru olansa şeytanla hiç uğraşmamak ve dinin gerektirdiği şeyleri yapmaktır. Korku kayıtları filmimizde bu konu etraflıca ve delillerle desteklenmiştir.

Korku Kayıtları izle

Romanya’da bulunan beş din görevlisi rahip şeytan çıkarma ayini sırasında bir rahibeyi öldürmüşlerdir. Nasıl olduğuna dair net bir bilgi olmasa da olayın şeytan tarafından yapıldığı söylenmektedir. Rahiplerin hepsi tutuklanırlar. İngiltere’de gazetecilik yapan Nicole Rawlins adındaki genç kız bu olayı ilginç bulur ve Romanya’ya gelir. Burada bir rahiple uzun uzadıya bir sohbet ederler. Olayı daha yakından ve içeriden öğrenmek isteyen gazeteci hiç beklemediği bir olayın ortasında kalır. Ayinin merkezinde kalan kız için korku filmlerinin en dehşet verici anları başlar. Korku Kayıtları izlerken yaşanmış bir öyküyü izleyeceğiniz aklınızdan çıkarmayın.

Tür: 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2017 - Romanya ve İngiltere

IMDB Puanı: 5.2

Yönetmen: Xavier Gens

Oyuncular: Sophie Cookson , Corneliu Ulici , Brittany Ashworth , Matthew Zajac , Diana Vladu , Florian Voicu , Radu Bânzaru , Javier Botet , Iván González , Emil Mandanac , Radu Andrei Micu , Olivia Nita ve Alexis Rodney

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Korku Kayıtları izle 2017 Türkçe” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. cem.kt - 2 sene önce demiş ki:

    Korku Kayıtları izle