Kolpaçino 1 Full izle
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 votes, average: 5,00 out of 5)

6

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyinDikkat : Film izledikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.YORUM YAPARAK DİĞER İZLEYİCİLERE FİKİR VEREBİLİRSİNİZ.

FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Kolpaçino 1 Full izle

Uzun süredir hasret kaldığımız bir komedi filmi, en çok replikleri izlenen, en iyi espirilerin yapıldığı bir yapım tabi ki Kolpaçino 3 izle filmi. Bu filmi bu seviyeye getiren ise Şafak Sezer’in ta kendisidir. Sezer, bu filmle beraber yıldızını parlatmış ve bir çok komedi filmi yapımcısının dikkatini çekmiştir. Rolünü en iyi şekilde yapan oyuncunun asıl sırrı ise ekip arkadaşlarıdır. Böylesine iyi yetenekleri tek bir çatı altında toplamayı başarmış ve uzun soluklu bir filmle tanınmıştır.
İstanbul büyük bir memleket. Bu memlekette tutunmakta çok zor, yaşamakta. Böylesine bir yerde kenar mahalle delikanlıları ve illegal işleri yapan babalar her zaman bulunur.

Kolpaçino 1 Sansürsüz izle
Özgür ve arkadaşları ise illegal işler yapmamaktadırlar fakat hiç bir zamanda doğru dürüst gitmemiştir işleri. Bir gün büyük kumar babalarının olduğu bir mekana gelirler. Bu mekana geldiklerinde ise ortalıkta hiç kimse kalmamıştır. Bu olay onların üstüne kalınca işler iyice sarpa sarar. Kolpaçino 3. Devre izle filmiyle devam eden filmde sizleri hayatınız boyunca unutamayacağınız bir komedi tufanı bekliyor olacak. Asıl bombayı ise Kolpaçino 3 izleyicilerine veren Şafak Sezer izleyiciyi büyük bir merak içerisinde bırakmıştır. Yerli komedi filmlerinin tek adresi hdfilmevreni1.co sizlere en iyi replikleri sunmaktan gurur duyar 🙂

Tür: 2011 ve Öncesi Filmler, Aksiyon Filmleri, Editör Önerisi Filmler, En iyi 50 Film, IMDB 7+ Filmler, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2009 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Atıl İnaç

Oyuncular: Şafak Sezer , Aydemir Akbaş , Haktan Pak , Ali Sürmeli ve Ali Çatalbaş

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?