Kickboxer Misilleme izle 2018
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 4,20 out of 5)

23

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Kickboxer Misilleme

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kickboxer Misilleme izle 2018

Kickboxer 1 filminden 1 yıl sonrası anlatılmıştır. Kurt Tayland ile olan bütün ilişkisini koparmıştır. Fakat onun dövüş yeteneğinin kullanmak isteyen Thomas Moore, onun büyük bir dövüş maçına çıkmasını ister. MMA ünvan maçına hazırlanan Kurt, bu teklifi reddeder. Thomas Moore, kolay kolay reddedilemeyecek bir adam olduğu için büyük bir yaptırımda bulunur. Kendisini Tayland’da bir hapishaneye atar. Burada kaldığı iki hafta da yine razı olmamıştır. Artık başka bir yol deneyen Thomas, karsını kaçırır ve onu dövüşmeye mecbur eder. Kickboxer Misilleme izlerken şimdi rakibinden bahsetmek gerek.

Kickboxer Misilleme izle

Game of Thrones filmiyle tanıdığımız dev adam “Dağ” rakibi olacaktır. Mongkut, hapishanede hiç yenilmemiş tam bir ölüm makinesidir. 2 metrelik boyu ve 200 kiloya yakın cüssesiyle tam bir yaratıktır. Onu yenmek içinse güçten çok iyi bir tekniğe ihtiyacı vardır. Bunun içinse en iyilerden eğitim alması gerekecektir. Master Durand ve Briggs onun için kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Bu iki efsane ona gereken tekniği öğretecektir. Ronaldinho , Jean-Claude Van Damme ve Mike Tyson gibi ünlü isimlerin rol aldığı 2018 filmlerinin en güzel örneği olan Kickboxer Misilleme filmi tam sizlerle göre.

Tür: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Manşet Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: ABD | 2018

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Dimitri Logothetis

Oyuncular: Alain Moussi , Christopher Lambert , Jean-Claude Van Damme , Mike Tyson , Sara Malakul Lane , Hafþór Júlíus Björnsson , Sam Medina , Steven Swadling , Miles Strommen , Jessica Jann , Maxime Savaria , Wanderlei Silva , Frank Edgar , Renzo Gracie , Renato Sobral , Gary Wood , Sunan Suthipo , Wilaiwan Saetung , Nuttanun Chutsirinitchakun , Kamel Krifa , Roy Nelson , James P. Bennett , Airr Phanthip , Fabricio Werdum , Brian Shaw , Ronaldinho Gaúcho , Pongsanart Vinsiri , Nicolas Van Varenberg , Maurício Shogun , Felipe Werdum , Napatchakorn Intharanun , Avedis Jabourian , Rico Verhoeven , Aaron Rorattann , Jansen Satparam , Matt Sjafiroeddin , Ted Ung , Brian Blu ve Jimilee Allen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?