Kervan 1915 izle Sansürsüz 2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)

3

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Kervan 1915 izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Kervan 1915 izle Sansürsüz 2017

1. Dünya Savaşı sırasında Ermenilerin savaşta bizi kötü etkiledikleri söylenmiştir ve onların Halep’e doğru göç etmeleri anlaşmayla sağlanmıştır. Giresun’un meydanında 200 kadar kişi eşyalarını buraya getirmiş ve buradan yola çıkmaya hazırlanmışlardır. Bu zorunlu göçte yer alan kafilede kadınlar ve çocuklar bulunmaktadır. Kervan 1915 adını alan bu kafile göç yoluna çıkmak için bir öndere ihtiyaç duyar ve ihale yapılır. Katırcı Salim ve Murat ihaleye girerler ve Katırcı ihaleyi kazanır. Bu yola çıkmak öyle göründüğü kadar kolay değildir. Yollarda hala savaşın etkileri sürmektedir.

Kervan 1915 izle

Yola çıkan kafilede Hayganuş adındaki orta yaşlardaki bir kadın kızı Suzan ile göç etmektedir. Geride kocasını bırakmıştır ve buradan bir emanet alır ve kızına verir. Karadeniz’e ait biraz su alarak yola devam ederler. Dağlardan geçen kervanda büyük sıkıntılar çıkmaya başlar. Küçük çocukların kolayca hastalanması ve hamile kadınların sürekli dinlenmesi gerekmektedir. Kervanda bulunan Suzan ve kafileyi yöneten Ahmet arasında da bir aşk başlar. Bu zorlu yolculuk herkesin hayatından bir şeyler götürecektir. Kervan 1915 izlerken yer yer savaşın getirdiği zorunlulukları görecek ve o dönemi hissedeceksiniz. Tarih filmlerini izlerken hem o dönemdeki yaşantıları ve bu döneme ait tarih bilgileriniz tazelemiş olacaksınız.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Tarih Filmleri, Yakında Gelecek Filmler, Yerli Filmler

Yapım: Türkiye - 2017

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: İsmail Güneş

Oyuncular: Murat Han , Ayşe Akın , İbrahim Kendirci , İpek Tuzcuoğlu , Fatih Ayhan , Ali Kemal Yılmaz , Meriç Başaran , Aylin Lusin , Roza Hovannisyan , Bilgehan Birincioğlu , Reshad Strik , Mehmet Zekeriya Karakaş , Semra Güzel Korver ,Cem Çelebi , Alperen Acar , Mehmet Usta , Mehmet Şahin , Abdullah Şekeroğlu , Aliye Yeter Kaya , Vugar Ali Alisoy , Alara Duran ve Savaş Sezer

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kervan 1915 izle Sansürsüz 2017” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Kervan 1915 - 2 sene önce demiş ki:

    Kervan 1915